Працівники дорожньо-транспортної інспекції під час перевірки на автомагістралі А4 зупинили український автобус. Перевіряючі зіткнутися з великою проблемою, спричиненою українськими водіями.
Це мала бути звичайна перевірка. З першого погляду все було добре: в автобусі українського перевізника було двоє водіїв. Але під час перевірки дорожники були, м’яко кажучи, здивовані.
Питання виникли після того, коли у водіїв попросили надати для перевірки документи та водійські картки з тахографа. Перший водій, який уже закінчив зміну, дістав картку за кілька годин до перевірки. Другий, який у той час був за кермом, скористався карткою іншої людини. До того ж, у салоні також був третій водій (йому власне належала картка, якою скористався другий водій). Однак під час цієї поїздки він їхав як пасажир.
Було ухвалено рішення вилучити водійські посвідчення та картки у всіх трьох. Інспектори заборонили їм продовжувати їзду, поки вони не відпочинуть належний час. Ця перерва була б доволі тривалою, тому вирішили викликати четвертого водія для продовження подорожі.
Через такі дії водіїв проблеми почалися і для перевізника. Український перевізник має взяти до уваги порушення адміністративного провадження. Компанію зобов’язали виплатити авансовий платіж у сумі 10 200 для потенційного штрафу. На самих водіїв накладено одинадцять штрафів на загальну суму 8950 злотих.
Фото ілюстративне



Правильно зробили. В Європу хочуть а дотримуватись європейських законів ні!
В транспортному на автобусах жодного водія самі поліцаї які перетрощили усі пріуси по всіх відділеннях країни …