Як зазначив Елвін Гаджадхур, радник президента Кароля Навроцького та колишній головний інспектор дорожнього транспорту, до війни українські перевізники здійснювали близько 200 000 рейсів на рік. Сьогодні ця кількість близько мільйона. Він назвав це недобросовісною конкуренцією.
Елвін Гаджадхур нагадав, що після початку війни двосторонні дозволи на перевезення між Польщею та Україною були скасовані.
Ситуація для польських перевізників жахлива. Ми не бачили такої кризи 25 років, – заявив радник.
Він зазначив, що на початку війни ситуація була винятковою, але зараз польські транспортні компанії перебувають на межі краху. За його словами, якщо ситуація не зміниться, то польські компанії збанкрутують одна за одною.
Українські вантажівки в’їжджають до Польщі порожніми, завантажуються тут і їздять по всій Європі, виконуючи замовлення від наших компаній, – зазначив Гаджадхур.
Він звернув увагу на ще одну проблему галузі, а саме на нестачу водіїв. На разі в Польщі не вистачає близько 150 000 водіїв. Багато з них — іноземці з-поза меж ЄС, які мають величезні труднощі з отриманням віз.
Ще одним викликом для транспортної галузі Польщі може стати Зелений Лад, згідно з яким у 2035 році буде заборонено реєстрацію транспортних засобів з двигунами внутрішнього згоряння.
Як повідомив радник, Кароль Навроцький вже зустрівся з представниками галузі та відвідав транспортні компанії, пообіцявши підтримку. Ще одна зустріч з представниками сектору запланована на осінь.
Президент відкритий до законодавчих ініціатив – якщо буде можливість запропонувати законопроект, він це зробить, – запевнив він.
Фото ілюстративне



Українці забирають працю навіть у польських військових. Могли б собі спокійно стріляти в рюзькє а погані українці забрали в них таку можливість.
Вирішення цієї проблеми доволі просте-підняти варунки праці для поляків на значно вищий рівень. Но замість того аби це зробити-Польща понизить варунки праці для українців. Кругле носимо, квадратне котимо
То нехай не ліняться, а працюють.
Як вони задовбали.
Поляки , як ви Заібали
Таке враження,що у в цілому світі не існувало ніякої національності крім українців
Єммм, Європа, як і Америка, потребує сотні тисяч водіїв, просто поляки не готові так пахати, як то роблять мігранти, за ті ж гроші, легше сидіти на заводі, плювати в стелю, і отримувати трішки менше, але щодня з родиною, норм вихідними, і без зайвих ризиків
Aleksei Vitiuk І добре роблять поляки,що не працюють за копійки.Потрібно себе поважати.
Aleksei Vitiuk якому ще заводі? На заводах 40% поляків. З них 30% яким зосталось 3,4 роки до пенсії.
Якщо наші водії,підуть з польських фірм.То більше половини транспорту Польщі, просто ляже.Тільки у моїй фірмі,70%українців.А таких тисячі.Нехай не пи…ть.Це ще не враховуючи білорусів.Поляки не хочуть працювати.Вже зажрались.
Leonid Mykhalchuk там же мова не про водіїв,а про транспортні фірми зареєстровані в Україні
наталья скляр читайте уважно.Польща не має сенсу реєструвати свої фірми в Україні.
Leonid Mykhalchuk до чого польські фірми? Ясно,що поляки не реєструють свої фірми в Україні
наталья скляр Прочитайте свій попередній допис.Щось Ви блудите .
Leonid Mykhalchuk ви розумієте що означає «український перевізник» це не українець який працевлаштований на польську фірму . А українські фірми. І саме ви тут блудите. Тому що мова йде саме про українські фірми , зареєстровані на Україні, які відбирають роботу польским фірмам. Читайте уважніше текст …
Anna Wiki Jankowska Так.Не дочитав.Вибачаюсь.Але це повна маячня.Тому що…Є квоти на вантажні перевезення компаніями третіх країн.(спеціальні дозволи).У всі країни в зону шенген.Їх регулює АСМАП.І видає.Так що це просто вкид.Якщо цей пан порахував всі рейси до м Жешув і назад.На воєнний хаб.То може і так.Але це ніяк не впливає на їхні перевезення по Європі. Хай не вбреше.Ці вперевезення під конвоєм і дозвіл не потрібний.Якось так.