Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск 5 вересня заявив, що спільні військові навчання Росії та Білорусі «Запад-2025», які відбудуться з 12 по 16 вересня біля польських кордонів, мають агресивний характер. За його словами, їхня спрямованість демонструє відпрацювання наступальних дій проти країн НАТО.
Ці навчання є агресивними та імітують напад, а не оборону.
Туск також повідомив, що Варшава готує «особливі заходи» у відповідь на можливі провокації з боку Білорусі під час навчань. Подробиць про ці кроки уряд поки не розкриває, але наголошується, що вони будуть спрямовані на гарантування безпеки польських громадян та захист державного кордону.
Навчання «Запад» традиційно проводяться Росією та Білоруссю кожні чотири роки. Вони включають масштабне переміщення військ, застосування авіації, ракетних систем та відпрацювання сценаріїв широкомасштабних бойових дій. Цьогорічні маневри викликають особливе занепокоєння через повномасштабну війну РФ проти України та загострення відносин Москви і Мінська з НАТО.



Starajmy sie bardziej kochać swoją ojczyznę Polskę , niż nienawidzić sąsiadów , a będziemy mieli dobrobyt i pokój.
Та пофіг
Volodymyr Bundz dlaczego ?