БК «Шльонза» громить CCC «Польковіце» і продовжує боротьбу за фінал

Чотири матчі півфіналів сильнішого так і не визначили. Після недільної перемоги вроцлав’янок (71:52) у обох команд по дві перемоги. Ім’я фіналіста визначатиметься у середу, 12 квітня у додатковій – п’ятій – грі ½ фіналу.

На паркет «Шльонза» вийшла зарядженою на боротьбу, що далося взнаки вже з першого періоду. Вроцлавська команда провела серію гострих атакуючих випадів, забезпечивши собі комфортний рахунок до перерви.

Важливою задачею для «Шльонзи» стало уникнення помилок поереднього поєдинку, коли ігрова безладність призвела до того, що «Польковіце» переломили хід матчу і вирвали перемогу у четвертому періоді. Цього разу останній відрізок також був за господарями, однак перевага «Шльонзи» після трьох періодів була надто великою (26 пунктів) і на остаточний рахунок це не вплинуло.

71:52 – «Шльонза» зрівняла рахунок за сумою чотирьох протистоянь. Вирішальним стане п’ятий матч після якого і стане відоме ім’я команди, яка розіграє у фіналі з краківською «Віслою Кен-Пак» звання чемпіона. Гра відбудеться 12 квітня у стінах спортивного комплексу AWF о 19:00.