БК «Шльонза» програє в Польковіце

Третя гра Нижньослізького дербі у півфіналі жіночої баскетбольної ліги за CCC «Польковіце» – 65:60.

Після двох матчів ½ фіналу, котрі було зіграно минулими вихідними у Вроцлаві шанси на вихід до фіналу були рівними у обох команд, які по черзі обіграли одне одну. Звання сильнішої баскетбольної команди Нижньої Сілезії, котра зможе поборотися за звання національного чемпіона належало з’ясувати в Польковіце.

«Шльонза» впевнено провела три періоди гри, вдало балансуючи між обороною та атакою. Лідером у нападі знову була Шарні Зул, яка нині перебуває у чудовій формі. В доробку американської легіонерки 19 здобутих пунктів і 10 асистів.

Після третього еріоду перевага вроцлавської команди зросла до 10 пунктів і, як здавалося, виїздній перемозі «Шльонзи» бути. Проте, фатальною для команди стає четвертий період, впродовж якого баскетболістки CCC «Польковіце» проявляють характер, зрівнявши рахунок та вириваються вперед. Стартового запалу «Шльонзи» явно не вистачило на всю гру, внаслідок чого – фіаско у четвертій половині матчу, де польковіцька команда взяла гору з перевагою у 15 пунктів. Провал у четвертому періоді вплинув на остаточний рахунок гри – 65:60: «Шльонза» втрачає переможний результат, а разом з тим значно зменшує свої\ шанси на вихід до фіналу.

Вирішальною стає четверта гра півфіналу, котра пройде 9 квтіня о 19:00. Колективу з Вроцлава конче потрібно перемагати, аби зберегти шанси на участь у головній грі баскетбольного сезону Польщі.