Другий день Всесвітніх ігор: п’ять медалей для України

По завершенню другого дня змагань українська збірна має у своєму активі 13 медалей, з яких – по одному золоту та сріблу та п’ять бронзових нагород.

Вперше на всесвітніх іграх-2017 пролунав гімн України. Цьому слід завдячувати сумоїстці Світлані Троцюк, котра виборола перше золото для України.

Окрім золота українські представниці вибороли також бронзову нагороду у змаганнях із сумо. Марина Максименко у боротьбі за третє місце виявилася сильнішою за трьох суперниць псоспіль і успішно завоювала для Україи третю бронзу.

Першу ж срібну медаль до медальної скарбнички України поклав Данило Болдирєв, посівши друге місце у скалолазанні. До фінального змагання наш земляк підійшов у статусі фаворита, однак не самий вдалий стартовий ривок призвів до того, що Болдирєв поступився своєму іранському опоненту фінішувавши після нього.

Другу поспіль бронзу у підводному плаванні на Всесвітніх іграх-2017 завоювала 20-річна Анастасія Антоняк. Ще одна плавчиня з України – Ірина Пікінер – у своєму запливі також фінішувала третьою, вкинувши до медальної скарбнички збірної ще одну бронзову нагороду.