Jak wybrać tani Internet we Wrocławiu?

Oferta dostawców szybkiego i taniego Internetu we Wrocławiu jest naprawdę bogata. Dostępne pakiety spełniają również te mniej standardowe potrzeby mieszkańców tego miasta. Można skorzystać zarówno z usług na domowy Internet: LTE, światłowodowy czy przewodowy. Mnogość różnych propozycji pozwoli na dobranie takiego pakietu internetowego, który zadowoli każdego użytkownika.

Tani Internet we Wrocławiu- co mamy do wyboru?

Pierwszą propozycją jest znany i ceniony krajowy operator, sieć Play. Za łącze o dobrych parametrach zapłacimy nieznaczną kwotę. Internet o prędkości 300 Mb/s przy pobieraniu i 40 Mb/s przy wysyłaniu danych, wyniesie nas jedynie 45 złotych. Jest to świetna propozycja dla tych mieszkańców Wrocławia, którzy nie potrzebują prędkości światłowodu, natomiast Internet stacjonarny służy im do działania wielu różnych urządzeń, wtedy oferta od Play okaże się wystarczająca.

Drugą propozycją jest pakiet internetowy od Orange, w którym otrzymamy Internet Wrocław o prędkości 300 Mb/s za 59,99 zł. Operator doprowadza Internet do użytkownika poprzez kabel światłowodowy podłączony do routera Wi-Fi FunBox 3.0. Decydując się na usługę od tej firmy musimy podpisać umowę na 2 lata. Inną opcją jest skorzystanie z usługi Netii. Ten dostawca Internetu proponuje nam prędkość 300 Mb/s w cenie 50 zł, a przez pierwsze 3 miesiące nie musimy nic płacić. Za aktywację poniesiemy wydatek rzędu 59 zł, a umowa podpisywana jest na 2 lata.

Mieszkańcy Wrocławia mogą także zdecydować się na Internet od T-Mobile. Jest to Internet światłowodowy o prędkości 300 Mb/s za 59 zł. Nie musimy w tym wypadku płacić za aktywację usługi. Kolejną propozycją jest Internet od znanej i lubianej firmy UPC. Oferuje ona pakiet Internet z prędkością 500 Mb/s w cenie 59,99 zł. Umowa zawierana jest na okres 2 lat, a aktywacja kosztuje 1 zł. UPC oferuje swoim klientom router Connect Box, który może pracować w dwóch częstotliwościach Wi-Fi, co jest jego najważniejszą zaletą.

Możemy do niego bez problemu podpiąć nawet starsze urządzenia, a łączenie z routerem przebiega sprawnie i szybko. Inną opcją jest pakiet internetowy od Vectry. Operator proponuje mieszkańcom Wrocławia i okolic 300 Mb/s za 49,99 zł. Opłata aktywacyjna usługi w tym wypadku wynosi 69,99 zł, a umowa podpisywana jest na okres 24 miesięcy.

Mniej znany operator funkcjonujący we Wrocławiu to Korbank proponujący co ciekawe, niespotykaną prędkość, a jest to 555 Mb/s za 59,90 zł. Oferta ta jest z pewnością godna rozważenia, gdyż cena jest bardzo atrakcyjna. Ponadto operator często wdrąża różne promocje i rabaty, a więc cena Internetu u niego może być jeszcze niższa. Nie można zapomnieć również o propozycji od Multimedia Polska, czyli 300 Mb/s za 54,99 zł. Pakiet te podpisywany jest na umowie bezterminowej. Aktywacja usługi wynosi 59,99 zł. Przed wyborem najlepszego rozwiązania dla siebie, warto porównać ze sobą wszystkie parametry pakietów na stronie  https://teleguru.pl/porownywarka-ofert/ .

 A co proponują mniejsze sieci?

  • Finemedia 300 Mb/s za 49,90 zł

Operator proponuje nam nielimitowany transfer danych i prędkość 300 Mb/s za 49,90 zł. Jeśli chodzi o pakiet Internetu światłowodowego 500 Mb/s będzie on nas kosztował 69,90 zł na miesiąc. Opłata aktywacyjna jest niska i wynosi 1,23 zł a umowa podpisywana jest na 2 lata. Do tego dochodzi jeszcze koszt związany z dzierżawą routera, czyli od 8,99 zł miesięcznie.

  • Generacja 300 Mb/s za 50 zł

Sieć Generacja proponuje Wrocławianom Internet bez limitu danych i 1 zł opłaty aktywacyjnej. Za 300 Mb/s zapłacimy 50 zł, podpisując umowę na 2 lata. Mega szybki Internet światłowodowy 700 Mb/s to wyższy koszt, czyli 70 zł abonamentu miesięcznie.

  • Treston 100 Mb/s za 25 zł

Sieć proponuje mieszkańcom Wrocławia 8 różnych pakietów z podpisaniem umowy na 2 lata. Opłata aktywacyjna wynosi 1 zł, a za 25 złotych otrzymujemy Internet bez limitu danych o szybkości 100 Mb/s.

  • Rede 15 Mb/s za 70 złotych

Operator ma w swojej ofercie 4 pakiety. Internet o prędkości 15 Mb/s to koszt 70 zł, natomiast za Internet 25 Mb/s zapłacimy 90 zł. Opłaty aktywacyjne są różne ( w granicy od 0 do 260 zł), a umowę podpisuje się na 2 lata.

Na prawach reklamy

Информационный портал Польши - самые свежие новости Польши на портале inPoland.net.pl. Новости, объявления, афиша, мероприятия, работа, легализация

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *