Водій з Глівіце здійснив обгін на пішохідному переході, за що поліцейські хотіли виписати штраф. Чоловік не погодився, і справа дійшла до суду.
Наприкінці квітня співробітники дорожньої поліції зупинили для перевірки водія Volvo, який, як з’ясувалося, раніше обігнав автомобіль на пішохідному переході. Поліцейські наклали на нього штраф у розмірі 1 500 злотих – згідно з останнім тарифом. Водій з Глівіце скористався своїм правом відмовитися від сплати штрафу, і справу було передано патрульним з групи по роботі з проступками підрозділу в Тихах.
Суд постановив, що чоловік вчинив правопорушення у вигляді обгону на пішохідному переході. Мешканця Глівіце оштрафували на 2 000 злотих і зобов’язали сплатити судові витрати. Крім того, суддя постановив, що йому заборонено керувати будь-якими транспортними засобами протягом шести місяців.


