На станції Лодзь Фабрична агресивний 32-річний українець відкрив вогонь по охоронцях. Чоловіка затримали.
Інцидент стався у четвер, 27 січня. У залі вокзалу лежав чоловік. Коли до нього підійшли працівники охорони станції, він витяг пістолет і кілька разів вистрілив з нього. Охоронці викликали поліцейських, які знаходились на території.
Українець втік з вокзалу. Згодом правоохоронці помітили його на перехресті вулиць Познаньських і Польської Військової Організації. Чоловік не реагував на вимоги правоохоронців. При затриманні він намагався вирватися, бився, кричав і взагалі поводив себе досить агресивно.
Затриманим виявився 32-річний громадянин України. У його сумці знайшли пістолет з гумовими кулями діаметром 1 сантиметр.
Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.
Фото ілюстративне


