Міністр внутрішніх справ і адміністрації Марчін Кервінський повідомив, що поліцейські затримали п’ятьох осіб, причетних до побиття трьох українських підлітків на Свєнтокшиському мосту у Варшаві. Усі затримані громадяни Польщі віком 15-18 років.
7 травня на Свєнтокшиському мосту у Варшаві було скоєно напад на трьох українських підлітків. Один з них, 16-річний Артем, отримав перелом черепа та численні травми обличчя. Його було госпіталізовано. 11 травня поліцейські повідомили, що наявні дані та зібрані той момент докази не вказують на те, що побиття сталося через національність постраждалих.
Нульова толерантність до агресії. Кілька днів тому на Свєнтокшиському мосту у Варшаві було жорстоко побито трьох підлітків, громадян України. У зв’язку з нападом поліція затримала п’ятьох осіб, громадян Польщі віком 15-18 років. Тривають подальші процесуальні дії, – проінформував сьогодні міністр внутрішніх справ та адміністрації.
Правоохоронні органи повідомили, що наразі «тривають подальші процесуальні дії для ретельного з’ясування всіх обставин інциденту та визначення ролі, яку відіграв кожен із молодих чоловіків». Також готується процесуальна документація, яку буде передано до прокуратури.
Фото ілюстративне


