Збірна України успішно розпочала нову сторінку своєї історії, обігравши Польщу у Вроцлаві. Після матчу своїми емоціями від дебюту за національну команду поділився 19-річний Геннадій Синчук.
31 травня у Вроцлаві збірна України здобула перемогу над Польщею з рахунком 2:0 у товариському матчі. Поєдинок став першим для команди під керівництвом нового головного тренера Андреа Мальдери, і дебют італійського фахівця виявився успішним.
Голи Романа Яремчука та Андрія Ярмоленка ще до перерви забезпечили українцям комфортну перевагу. Водночас цей матч запам’ятається не лише результатом, а й дебютами.
У стартовому складі вперше за національну команду зіграв захисник Олександр Романчук, а на 75-й хвилині на поле вийшов півзахисник канадського «Монреаля» Геннадій Синчук, для якого цей матч став першим у складі головної команди країни.
Після фінального свистка футболіст не приховував радості від здійснення своєї мрії.
«Так, звісно, це була моя мрія. Я навіть не очікував, що це станеться так швидко. Дуже щасливий. Дякую тренеру, хлопцям, усій команді, моїй сім’ї, фанатам і ЗСУ», – сказав Синчук для InPoland.
На запитання про першу реакцію на виклик до збірної він відповів лаконічно: «Я був у шоці».
Наступний товариський матч збірна України проведе проти Данії 7 червня.
Автор: Анастасія Станіславська


