У суботу, 1 вересня, у неділю, 2 вересня та частково у понеділок, 3 вересня, у зв’язку з проведенням марафону та фестивалю собак буде обмежений рух транспорту у центральній частині міста, через що зміняться маршрути громадського транспорту.
«У Вроцлаві відбудеться біговий марафон, тому буде обмежено рух транспорту на багатьох вулицях міста. Відповідно вчора ми провели нараду з відповідними службами щодо координації руху громадського транспорту, визначили маршрути, які будуть курсувати за зміненими напрямками та маршрути які виїдуть на рейси пізніше», — розповіла Małgorzata Szafran з управління транспорту (Wydziału Komunikacji Społecznej).
Управління транспорту просить вибачення у мешканців і гостей міста за тимчасові незручності з у зв’язку з проведенням у Вроцлаві Masa Krytyczna, Parada Psów Wrocławskich.
3 вересня розпочинається новий навчальний рік 2018/2019, тому, після літньої перерви, в громадському транспорті знову діятиме шкільний розклад. Крім того, ми інформуємо про зміни, викладені нижче.
1. Лінії 128, 319
З 2 вересня 2018 (неділя) Osiedla Psie Pole, Zakrzów i ulicy Kamieńskiego буде введений постійна зміна автобусних маршрутів 128 та 319 ліній.
Всі курси автобусних ліній 128 буде продовжено od pętli Kromera przez ulicę Krzywoustego i Bora-Komorowskiego do pętli „Zakrzów” і лінія буде працювати тільки в проміжку Pilczyca – Zakrzów.
Маршрут 319 (автобусна лінія) буде продовжена od ulicy Obornickiej в обох напрямках przez ulicę Bałtycką do pętli przy ulicy Kamieńskiego (w pobliżu Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego).
Автобуси 319 працюватимуть без зупинки „Broniewskiego”.
2. Лінії 123, 101, 103, 245
Від 2 вересня 2018 (неділя) буде введено зміни маршруту 123.
Автобуси вищезгаданої лінії від перетину ulicy Głównej i Stabłowickiej будуть курсувати przez ulicę Główną i Maślicką do pętli „Kozia”, розташованої на перетині вулиць Maślickiej i Koziej. Автобус 123 буде курсувати w relacji Leśnica – Kozia – Leśnica.
3. Лінія 134
З 2 вересня 2018 (неділя) na osiedla Księże Małe i Księże Wielkie буде запущено автобусний маршрут 124 сполучення Nowy Dwór – Księże Wielkie, який замінить в даний час курс по лінії 134 на трасі Nowy Dwór – Tarnogaj.
Автобуси лінії 124 будуть працювати з такою частотою:
1. у робочі дні
– приблизно з 6:00 до приблизно 6:50 кожні 30 хвилин;
– приблизно з 6:50 до приблизно 7:20 кожні 20 хвилин;
– приблизно з 7:20 до приблизно 21:30 кожні 30 хвилин.
2. по суботах
– приблизно з 6:00 до приблизно 21:30 кожні 30 хвилин.
2. по неділях
– приблизно з 9:00 до приблизно 21:30 кожні 30 хвилин.
Маршрут:
Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Stalowa – Grochowa – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Karwińska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie
Księże Wielkie – Tyska – Opolska – Karwińska – Gazowa – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Grochowa – Stalowa – Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)
Po uruchomieniu nowej autobusowej linii 124, nadal będą realizowane kursy linii 134 wyłącznie na trasie Nowy Dwór – Księże Wielkie – Nowy Dwór przez Aleję Armii Krajowej, ulicę Krakowską i Opolską z częstotliwością:
Інтервал руху:
1. у робочі дні
– приблизно з 5:00 до приблизно 6:50 кожні 30 хвилин;
– приблизно з 6:50 до приблизно 7:20 кожні 20 хвилин;
– приблизно з 7:20 до приблизно 23:00 кожні 30 хвилин.
2. по суботах
– приблизно з 5:00 до приблизно 23:00 кожні 30 хвилин.
2. по неділях
– приблизно з 6:00 до приблизно 23:00 кожні 30 хвилин.
Квитки часові, придбані на лінії 134 буде давати право подорожувати на автобусній лінії 124 без будь-яких доплат, і навпаки квитки, придбані на лінії 124 буде давати право на проїзд автобусними лініями 134 на весь маршрут.
З метою поліпшення послуг громадського транспорту у Osiedla Cztery Pory Roku i Osiedla Jagodno починаючи с 2 вересня 2018 (неділя) будуть внесені зміни в розкладі автобусних ліній 110.
Автобуси будуть працювати з інтервалом:
1. у робочі дні
– приблизно з 5:00 до 6:00 кожні 30 хвилин;
– приблизно з 6:00 до приблизно 6:30 кожні 10-15 хвилин;
– приблизно з 6:50 до 8:00 ранку кожні 7,5 хвилин (тепер кожні 10 хвилин);
– приблизно з 8:00 до 15:00 кожні 15 хвилин (зараз кожні 30 хвилин);
– приблизно з 15:00 до 18:00 кожні 10 хвилин (тепер кожні 15 хвилин);
– приблизно з 18:00 до 19:00 кожні 15 хвилин;
– приблизно з 19:00 до приблизно 23:00 кожні 30 хвилин.
2. по суботах і неділях
– приблизно з 5:00 до 6:00 кожні 60 хвилин;
– приблизно з 6:00 до 19:00 кожні 30 хвилин (зараз кожні 30-60 хвилин);
– приблизно з 19:00 до 23:00 кожні 60 хвилин.
Крім лінії 110 до Osiedla Cztery Pory Roku i Osiedla Jagodno курсуватимуть лінії 900L, 900p і 910.
Автобуси лінії 110 будуть запущені по маршруту:
Gaj – Iwiny (Rondo) – odjazd autobusu z ulicy Świeradowskiej (przystanek „Gaj” przy skrzyżowaniu z ulicą Strońską) około godziny 13:30 i 15:15;
Iwiny (Rondo) – Gaj (przystanek „Gaj” przy skrzyżowaniu z ulicą Strońską) – odjazd autobusu około godziny 7:10.
4. Лінії 102, 103, 104, 117, 917, 245
З 2 вересня 2018 (неділя) буде зміна статусу автобусної зупинки «Stadion Wroclaw (Królewiecka)» przy ulicy Maślickiej przed skrzyżowaniem z ulicą Gosławicką з зупинки «на вимогу» на постійну автобусну зупинку ліній 102, 103 і 104.
Для нічної лінії 245 ця зупинка буде мати статус „на вимогу”.
З 2 вересня 2018 (неділя) буде змінено статус автобусної зупинки «”Ratyń – skrzyżowanie” przy ulicy Szkolnej przed skrzyżowaniem z ulicą Gromadzką з зупинки «на вимогу» на постійну автобусну зупинку ліній 117 і 917.
5. Лінії 101, 102, 103, 104, 245
З 2 вересня 2018 (неділя) буде зміна статусу автобусної зупинки „Dworska” który zlokalizowany jest przy ulicy Pilczyckiej przy skrzyżowaniu z ulicą Dworską з зупинки «на вимогу» на постійну автобусну зупинку ліній, тобто лінії 101, 102, 103 та 104.
Для нічної лінії 245 ця зупинка буде мати статус „на вимогу”.
6. Лінія 133
У зв’язку з планованою реалізацією наступного етапу реконструкції перехрестя ulicy Buforowej i Konduktorskiej від 2 вересня 2018 (неділя) лінія 133 повернеться до свого фіксованого маршруту в обох напрямках і буде курсувати по вулиці Konduktorska.
7. Лінії 33, D, 131, 121, 141, 241
Роботи по заміні дорожнього покриття в підвідному трамвайному каналі na placu Grunwaldzkim na odcinku od Ronda Reagana do mostu Szczytnickiego підійшли до кінця. З 2 вересня 2018 року (неділя) трамвай № 33 повернеться на свій звичайний маршрут.
Автобусні лінії D, 121, 131, 141 і нічна лінія 241 повернеться на окрему площу проїжджої частини placu Grunwaldzkiego pomiędzy Rondem Reagana a mostem Szczytnickim вже з 9 вересня 2018 (неділя).
Труднощі в дорожньому русі:
Марафон
31 серпня 2018 р. через вулиці міста пройде Wrocławska Masa Krytyczna:
rozpoczęcie plac Bema – most Młyński – Świętej Jadwigi – most Piaskowy – Grodzka – Nowy Świat – Świętego Mikołaja – plac Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego –Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – Oławska – Generała Romualda Traugutta – plac Wróblewskiego – plac Powstańców Warszawy/plac Społeczny – plac Grunwaldzki – Curie – Skłodowskiej – Wajdy – Wróblewskiego – Mikołaja Kopernika – przez parking przy Hali Stulecia – Wrocławska Fontanna, gdzie nastąpi zakończenie.
У години з 20:15 до 20:55 на даній трасі можуть виникнути проблеми з дорожнім рухом.
Планована кількість учасників: 3500 чоловік.
Посилання на маршрут: goo.gl/XMZ5vT
Парад собак (Parada Psów Wrocławskich)
2 вересня 2018 року пройде по вулицях міста 1-й парад Вроцлавських собак:
rozpoczęcie NFM ul. Zamkowa – Kazimierza Wielkiego – Białoskórnicza – Grodzka – Most Uniwersytecki – kłdka Słodowa – Wyspa Słodowa, gdzie nastąpi zakończenie.
Між 11.00 і 12.00 на вище перелічених маршрутах можуть виникнути проблеми з дорожнім рухом.
Запланована кількість учасників: 300 чоловік.
Джерело: Wydział Komunikacji Społecznej