Najnowsza seria oczyszczaczy powietrza Sharp

Jakość powietrza w Polsce nie jest na zadowalającym poziomie. W wielu miastach w naszym kraju dopuszczalna norma zanieczyszczeń zostaje kilkakrotnie przekroczona. Zła jakość powietrza to nie tylko wina smogu i spalin samochodowych. Groźne są także wirusy, bakterie i alergeny znajdujące się w powietrzu. Oczyszczacze powietrza to doskonałe rozwiązanie w walce z zanieczyszczonym powietrzem. Najnowsza seria oczyszczaczy Sharp FP-J została pozbawiona funkcji nawilżania. Natomiast model FP-J60EU-W oraz FP-J80EU-W zostały wyposażone w mocny generator janów Plasmacluster High Density 25000.

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J60EU-W

Model Sharp FP-J60EU-W sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 48 m². Szybkie is skuteczne oczyszczanie jest możliwe dzięki wydajności na poziomie 396 m³/h. Powietrze filtrowane jest za pomocą trzech filtrów — wstępnego, węglowego, HEPA H13. W walce z wirusami, bakteriami, alergenami i zarodnikami pleśni i grzybów jest generator jonów Plasmacluster High Density 25000. 

Kompletne wyposażenie

Urządzenie zostało wyposażone w czujnik kurzu, zapachu i natężenia światła. O jakości powietrza informuje nas kolorowy wskaźnik. Funkcjami dodatkowymi są timer oraz blokada rodzicielska.Godzinna, intensywna praca oczyszczacza i jonizatora możliwa jest dzięki trybowi Clean Ion Shower. Gdy szczególnie chcemy pozbyć się pyłków, wystarczy włączyć tryb POLLEN. Dużym udogodnieniem jest funkcja SLEEP, dzięki której praca i obroty oczyszczacza zostają zredukowane do minimum, a podświetlenia wyświetlacza zostają wygaszone. W oczyszczaczu Sharp FP-J60EU-W możemy skorzystać z trybu automatycznego, dzięki któremu urządzenie samo dobiera optymalne ustawienia do warunków aktualnie panujących w pomieszczeniu. Prędkość wentylatora manualnie możemy ustawić w trzech trybach: niskim, średnim i wysokim.

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J80EU-W

Najbardziej wydajnym oczyszczaczem z linii FP-J jest model FP-J80EU-W. Wydajność oczyszczacza kształtuje się na poziomie 480m³/h co pozwala na skuteczne oczyszczanie powietrza z powierzchni do 62m². W tym modelu także został wykorzystany 3-stopniowy system filtracji. Generator jonów Plasmacluster High Density 25000 poprzez wytwarzanie ujemnie i dodatnio naładowanych jonów, skutecznie walczy z napotkanymi na drodze patogenami.

Wszystkie niezbędne funkcje

Wskaźnik konserwacji filtrów poinformuje nas o konieczności ich wyczyszczenia. Aby zaprogramować pracę oczyszczacza wystarczy tylko użyć opcji timera. Blokada rodzicielska umożliwia zablokowanie dotychczasowych ustawień. Natomiast Clean Ion Shower to funkcja, dzięki której uruchomimy godzinną i intensywną jonizację oraz oczyszczanie na najwyższych obrotach. Tak jak pozostałe modele, Sharp FP-J80EU-W został wyposażony także w tryb automatyczny. Urządzenie samo dobiera odpowiedni poziom pracy do warunków aktualnie panujących w pomieszczeniu. W trybie manualnym możemy skorzystać z trzech dostępnych prędkości wentylatora: niskiej, średniej i wysokiej. Jeżeli dużym problemem są pyłki, wtedy wystarczy włączyć tryb POLLEN.

Podsumowanie — Nowe oczyszczacze z serii FP-J

Jeśli nie masz problemu z suchym powietrzem, a jednocześnie szukasz urządzenia, które poradzi sobie z zanieczyszczeniami, alergenami, zarodnikami pleśni i grzybów to nowe oczyszczacze z linii FP-J sprawdzą się w tym przypadku idealnie. Urządzenia pełnią rolę oczyszczacza i jonizatora powietrza. Zostały one pozbawione funkcji nawilżania, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach, gdzie wilgotność jest na odpowiednim poziomie. Wszystkie modele nowej serii zostały wyposażone w wiele trybów i funkcji, dzięki czemu użytkowanie z oczyszczacza jest niezwykle komfortowe.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAir.pl

Информационный портал Польши - самые свежие новости Польши на портале inPoland.net.pl. Новости, объявления, афиша, мероприятия, работа, легализация

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *