Завтра на 12:00 у 80 містах заплановано протести Конфедерації під гаслом «Стоп імміграції!». За словами Бартломея Пейо (Konfederacja), метою всієї кампанії є «підвищення обізнаності поляків про зростаючі загрози, що виникають через масову імміграцію».
Пейо заявив, що метою кампанії є «підвищення обізнаності поляків про зростаючі загрози, що виникають через масову імміграцію». За його словами, в мітингах мають взяти участь кількасот тисяч учасників по всій країні, що, ймовірно, зробить цей захід найбільшим подібним в історії Польщі.
Ми повинні сказати тверде «ні» неконтрольованій міграції, і ми продовжуватимемо вигукувати такі гасла, – заявив Пейо.
Політик наголосив, що його партія не хоче залякувати, а радше застерігає від повторення помилки Німеччини, Швеції та Великої Британії, де мігранти з неєвропейських країн, на його думку, відповідальні за значне зростання сексуальних злочинів, крадіжок, пограбувань та вбивств. Він також виступає за максимальний контроль міграції.
Як зазначив Пейо, суботні протести мають бути жестом вдячності прикордонникам та іншим службам, які охороняють східний кордон Польщі.
У Білостоці участь у мітингу візьмуть віце-спікер Сейму та лідер Конфедерації Кшиштоф Босак разом з дружиною Каріною Босак, яка також є членом партії. Вона вважає, що наразі в Польщі забагато мігрантів, які, зокрема, відбирають робочі місця у поляків. Також, на її думку, не не потрібно видавати сотні тисяч дозволів на перебування іноземців, якщо в Польщі існують кадрові проблеми в правоохоронних органах.
Фото ілюстративне



Якіміста відбирають- уборка, збір ягід, водії, будівники, продавці в Бедронці??? Поляки там працюють????А скільки ці мігранти привезли грошей, платять налоги – ви порахували??? Навіщо такий обман…
Marina Zinchenko ви ще забули про заводи,топ вакансій номер 1.
Всіх емігрантів відправити негайно і хай емігранти заберуть все що наплатили в Бюджет ! Або всім емігрантам на один тиждень невиходити на роботу і тоді воно Само все стане на свої місця !
Польщу штовхають у прірву….(((
Тетяна Українка вона сама себе штовхає
Всіх поляків повернути до Польщі!
З Європи та з США!
Polska dla Polakow!!!
Що вони вважають ,, неконтрольованою ,, міграцією ? Цікаво б було дізнатися у учасників маршу .
Natalia Biletska я думаю те що було раніше зі сторони німецького кордону,і те як провозять нелегалів (темних) через кордон (переважно якраз таки наші.)