inPoland.net.plinPoland.net.pl
  • Новини
    • Польща
      • Нижняя Силезия
      • Вроцлав
      • Варшава
      • Краков
    • Суспільство
    • Події
    • Транспорт
    • Екологія
    • Спорт
    • Кримінал
    • Лайфстайл
  • Робота
    • Опублікувати вакансію
  • Легалізація – карта побиту
  • Каталог послуг та компаній
    • Красота и здоровье
      • Массажные услуги
      • Парикмахерские услуги
      • Салоны красоты
      • Услуги на дому
    • Авто
      • Мойка автомобиля
      • Техническое обслуживание
      • Уроки вождения
    • Техническое обслуживание
    • Салоны красоты
    • Строительство (услуги)
    • Парикмахерские услуги
    • Ремонт одежды
    • Хостелы/Отели
    • Стоматология
    • Языковые школы
    • Рестораны/кафе/пиццерии/суши
  • Блог про Польщу
  • Спецпроекти:
    • Бесплатные консультации по вопросам легализации
    • Банки в Польше: где открыть счет, как получить банковскую карточку, денежные переводы
    • Reklama na portalu – Реклама на портале inPoland.net.pl
    • Примеры документов для иностранцев в Польше
    • Премия портала inPoland«EmAss» ( Emigration Assistant)
    • Страхование в Польше – авто – OC/AC, медстраховка, несчастные случаи – консультации
    • Экскурсия по Вроцлаву
    • Эксперт – вопросы о жизни в Польше, консультации, пребывание в Польше, страховка
O nas
Kontakt
Команда inPoland.net.pl
Про портал
© 2016-2026 InPoland.net.pl. All Rights Reserved.
Зараз читаєш Депутат Сейму закликав депортувати усіх українців з Польщі та визнати Зеленського персоною нон-грата в Польщі
Поділитися
Aa
inPoland.net.plinPoland.net.pl
Aa
Пошук
  • Новини
    • Польща
    • Суспільство
    • Події
    • Транспорт
    • Екологія
    • Спорт
    • Кримінал
    • Лайфстайл
  • Робота
    • Опублікувати вакансію
  • Легалізація – карта побиту
  • Каталог послуг та компаній
    • Красота и здоровье
    • Авто
    • Техническое обслуживание
    • Салоны красоты
    • Строительство (услуги)
    • Парикмахерские услуги
    • Ремонт одежды
    • Хостелы/Отели
    • Стоматология
    • Языковые школы
    • Рестораны/кафе/пиццерии/суши
  • Блог про Польщу
  • Спецпроекти:
    • Бесплатные консультации по вопросам легализации
Не маєш акаунта? Ввійти
Слідкувати за нами
© 2016-2026 inPoland net.pl All Rights Reserved.
ГлавноеСуспільство

Депутат Сейму закликав депортувати усіх українців з Польщі та визнати Зеленського персоною нон-грата в Польщі

Oksana Shevchuk
Останнє оновлення 24.06.2026 13:17
Oksana Shevchuk Опубліковано 24.06.2026
Поділитися
1 хв читання
Поділитися

Польський депутат Януш Ковальський виступив із заявою щодо потреби в негайній депортації українців з Польщі.

У дописі в соціальних мережах Ковальський написав, що настав час розпочати програму повернення українців із Польщі до України. Також, на думку політика, всі українці повинні повернутися на батьківщину.

Януш Ковальський відомий своїми одіозними заявами в бік України. Він неодноразово наголошував на необхідності скорочення соціальної підтримки українців.

Наразі це суто суб’єктивна позиція депутата. Жодних офіційний рішень щодо цього питання немає.

У Польщі проживає одна з найчисельніших українських громад.

У своєму відео Ковальський наголошує, що усі чоловіки, які прибули з України до Польщі після початку повномасштабного вторгнення, повинні повернутися та захищати Батьківщину. Депутат вважає, що таких чоловіків потрібно примусово видворяти з країни.

Він додав, що «час розпочати програму повернення українців з Польщі в Україну. Всі мають повернутися туди».

Він також не оминув увагою «бандерівську ідеологію». Політик зазначив, що усі, хто сповідує «бандеризм», становлять гігантську загрозу для Польщі.

Ковальський заявив, що українці не заслужили Орден Білого Орла, а Володимир Зеленський повинен бути визнаний персоною нон-грата в Польщі.

Депутат закликав польських підприємців не працевлаштовувати укарїнців, натомість давати роботу полякам.

Фото Janusz Kowalski, FB

Зверніть увагу на новини по цій темі:

  • Ставлення поляків до біженців-українців
  • Ставлення поляків до українців залежить від їх політичних поглядів.…
  • Понад половина поляків заявили про погіршення ставлення до…
  • Як змінилося ставлення поляків до біженців з України?
  • Депортація українців у Польщі, зростання цін на водійські права та…
  • Настрої змінюються: що відбувається з польсько-українськими відносинами?
  • У Польщі зростають антиукраїнські настрої
  • Маршалек Сейму назвав політиків, відповідальних за антиукраїнські…
Карта побыта в Польше
Теги депортація українців, настрої поляків, Польща, ставлення до українців
Відправити друзям?
Facebook Twitter Telegram Копіювати лінк Друкувати
Поділитися
від Oksana Shevchuk
Журналіст InPoland.net.pl
Попередня стаття Польща приводить екстрені служби в готовність через погодні умови
Наступна стаття Найкращий аеропорт Європи знаходиться в Польщі. Де саме?
145 коментарів 145 коментарів
  • Світлана Стасюк Світлана Стасюк pisze:
    25.06.2026 o 06:58

    Розумні країни дають українцям ПМЖ, а….

    Odpowiedz
  • Volodymyr Bun Volodymyr Bun pisze:
    24.06.2026 o 21:12

    Клоун

    Odpowiedz
  • Мач Мая Мач Мая pisze:
    24.06.2026 o 20:58

    Молодці поляки

    Odpowiedz
  • Григорій Клочек Григорій Клочек pisze:
    24.06.2026 o 20:22

    Нешановний депутат нехай молиться – може Бог дасть йому розум.

    Odpowiedz
  • Нина Симкина Нина Симкина pisze:
    24.06.2026 o 20:05

    Су@а, наш1люди по своей вол1т1кали? Нема сов1ст1, завжди вони, ц1л@хи знущалися з нас.

    Odpowiedz
  • Denis Satir Denis Satir pisze:
    24.06.2026 o 19:56

    Аби усі українці самі виїхали з Польщі в інші країни

    Odpowiedz
  • Виктория Попович Виктория Попович pisze:
    24.06.2026 o 19:55

    Мабуть перегрівся

    Odpowiedz
  • Наталья Наталья Наталья Наталья pisze:
    24.06.2026 o 19:52

    Таня Коваленко жаль що твої батьки дали тобі ім’я дебільна, краще б взагалі на траву бризнули бо таке недолуге як ти ходить по землі взагалі ні кому не корисне ні сім’ї ні людям ,зле на весь світ,як тебе взагалі ще ніхто не припиздив але все попереду

    Odpowiedz
  • Lana Shapovalova Lana Shapovalova pisze:
    24.06.2026 o 19:48

    А дальше что ? Ну уехали все украинцы…. А потом экономике крах и никто не хочет работать и опять звать украинцев? Идиот сказал ,но к сожалению,многие могут и поддержать…. А дальше что ???? Он сам будет решать вопрос с экономикой страны ,с работоспособными людьми с каких стран ? Никого не хочу обидеть,но Там где Индия или Африка – там и куча инфекций приедет ! Ну где логика !? Можно же наоборот всем вместе держаться и дать росии от ворот поворот,но нет же ,нужно сделать конфликт! Зачем ???? Люди,а мы люди ???

    Odpowiedz
  • Valya Zaichuk Valya Zaichuk pisze:
    24.06.2026 o 19:46

    Українці гонорові! Зберуть речі і покинуть Польщу! Поляки залишаться при своїх інтересах:
    мінус 10 мільярдів в казну, мінус 1,5 млн.робочих рук, фермери понесуть збитки!

    Odpowiedz
  • Олена Зелена Олена Зелена pisze:
    24.06.2026 o 19:42

    Мали б гідність, самі б виїхали, нічого ждати депортацій

    Odpowiedz
  • Юлія Якименко Юлія Якименко pisze:
    24.06.2026 o 19:33

    Нарешті! І полуницю разом з українцями депортуйте, і фірми які податки платять, і допомогу ЄС за біженців, і всіх наших науковців, що лікують поляків та піднімають економіку. То ми нарешті в Україні хоч заживем класно! Бо своє повернеться піднімати свою країну, а не польську.

    Odpowiedz
  • Larysa Dobryden Larysa Dobryden pisze:
    24.06.2026 o 19:22

    В 90-х роках поляки обірванцями були, приїзжали до України щоб продукти купити та одяг навіть ношений купляли… А тепер гонор свій показують… Україна та українці їм не такі… Ну що є бумеранг пролетить вам в спину!

    Odpowiedz
  • Наталья Наталья Наталья Наталья pisze:
    24.06.2026 o 19:16

    Таня Коваленко мда, буквар візьми і навчись хоч правильно писати, Польщі теж на тебе, спочатку треба хоч трохи поважати себе, навчитись правильно писати а вже потім щось говорити про політику

    Odpowiedz
  • Ірина Ірина Ірина Ірина pisze:
    24.06.2026 o 19:15

    Українці стали найбільшою групою іноземних підприємців у Польщі, їхній внесок у ВВП складає майже 23,5 мільярда євро — Rzeczpospolita

    З початку повномасштабного вторгнення українці відкрили у Польщі понад 123 000 індивідуальних підприємств і компаній з українським капіталом. Це близько 10% усіх нових мікро- та малих підприємств, відкритих у країні за цей період. Їхній внесок у ВВП Польщі оцінюється майже у 23,5 мільярда євро.

    За цим показником українці займають абсолютне перше місце серед іноземців, декілька разів випереджаючи представників інших країн.

    Найбільша концентрація українських підприємств спостерігається у Варшаві, Вроцлаві, Кракові та Гданську. Найчастіше українські підприємці обирають сектори, що не вимагають значних інвестицій на старті або спираються на навички, отримані раніше: будівництво та ремонт (23%), ІТ та телекомунікації (18%), сфера послуг (13%).

    Odpowiedz
  • Tetiana Zadorozhko Tetiana Zadorozhko pisze:
    24.06.2026 o 19:13

    Завистливые люди… сами как народ ничего из себя не представляют… поляки… вам самим не противно ….

    Odpowiedz
  • Виктория Литвиненко Виктория Литвиненко pisze:
    24.06.2026 o 19:09

    Вам буде хана без Українців, точніше пе–дець!!!

    Odpowiedz
  • Наталья Наталья Наталья Наталья pisze:
    24.06.2026 o 19:07

    Таня Коваленко Польща не єдина на земній кулі так що ржи на здоров’я

    Odpowiedz
  • Юрій С. Юрій С. pisze:
    24.06.2026 o 19:06

    Яке воно йоб…нуте

    Odpowiedz
  • Володимир Калимон Володимир Калимон pisze:
    24.06.2026 o 19:01

    Якийсь місцевий дурачок

    Odpowiedz
  • Саша Мінін Саша Мінін pisze:
    24.06.2026 o 18:47

    Ну, в Поші своїх дурнів так само, вистачає, як і в нас )

    Odpowiedz
  • Тетяна Котисько Тетяна Котисько pisze:
    24.06.2026 o 18:45

    А працювати хто буде в Польщі, індусів на всіх не вистачить.

    Odpowiedz
    • Зоя Богдан Зоя Богдан pisze:
      24.06.2026 o 19:38

      Тетяна Котисько та українці на колінах будуть показати щоб не депортували. Тому Польщі нічого не загрожує.Вона добре знає рабський менталітет тих хто там.

      Odpowiedz
    • Κόσμος Κόσμος Κόσμος Κόσμος pisze:
      24.06.2026 o 19:40

      Тетяна Котисько за свою проскаканую страну переживайте.

      Odpowiedz
  • Сергей Цукрук Сергей Цукрук pisze:
    24.06.2026 o 18:29

    Догрались орденоносці,придурки!!

    Odpowiedz
  • Zaveriukha Oleksandr Zaveriukha Oleksandr pisze:
    24.06.2026 o 18:28

    Польща як би цього не хотіла але не їм це вирішувати , їхнє слово нічого не вартує бо вирішує Деректива ЄС ,хочуть депортувати то нах з ЄС виходять

    Odpowiedz
  • Андрій Динька Андрій Динька pisze:
    24.06.2026 o 18:26

    Мені пох за депутатів,але я за щоб департувати українців,нехер їм економіку польщі піднімати

    Odpowiedz
  • Світлана Мельничук Климчук Світлана Мельничук Климчук pisze:
    24.06.2026 o 18:26

    А у панів, хто працювати буде?

    Odpowiedz
  • Сергей Третиных Сергей Третиных pisze:
    24.06.2026 o 18:21

    Потрібно самим на підтримку президента і повернутися на батьківщину. Хай поляки 'загниють „… не, це інше?)

    Odpowiedz
    • Nazik Kilo Nazik Kilo pisze:
      24.06.2026 o 19:16

      Сергей Третиныхподайте пример, вернитесь на Украину первым

      Odpowiedz
    • Сергей Третиных Сергей Третиных pisze:
      24.06.2026 o 19:24

      Nazik Kilo я и не уезжал )) еще вопросы ?

      Odpowiedz
    • Nazik Kilo Nazik Kilo pisze:
      24.06.2026 o 19:31

      Сергей Третиныхэто не был вопрос. Не думаю что во времена отлова людей на убой кто то захочет вернутся. А потом наладят жизнь и уже не захотят

      Odpowiedz
    • Сергей Третиных Сергей Третиных pisze:
      24.06.2026 o 19:52

      Nazik Kilo согласен . Это касаемо мужчин . А женщины ? Особенно с западной Украины … им что мешает вернуться ?

      Odpowiedz
    • Roman Roman Roman Roman pisze:
      24.06.2026 o 19:58

      Сергей Третиных тебя ебут женщини из западной України?

      Odpowiedz
    • Сергей Третиных Сергей Третиных pisze:
      24.06.2026 o 20:02

      Roman Roman рагуль это вы там все дети инцеста ) лишне хромосомные

      Odpowiedz
    • Roman Roman Roman Roman pisze:
      24.06.2026 o 20:05

      Сергей Третиных рагуль тебя зделал пидар вонючий бочка с дерьмом!

      Odpowiedz
    • Сергей Третиных Сергей Третиных pisze:
      24.06.2026 o 20:06

      Roman Roman брысь , уродец

      Odpowiedz
    • Roman Roman Roman Roman pisze:
      24.06.2026 o 20:07

      Сергей Третиных ебло завали свинья Орковская не парся скоро утилизуют

      Odpowiedz
  • Сергій Харченко Сергій Харченко pisze:
    24.06.2026 o 18:19

    Сраний популіст набирає собі лайків,серед таких же імбіцилів як і він,таких у Польщі чи мало,як от дикі вболівальники Завіши та інші маргінали. Та все ж і адекватних людей тут вистачає,тому побачимо.

    Odpowiedz
    • Світлана Невідомська Світлана Невідомська pisze:
      24.06.2026 o 20:19

      Сергій Харченко в нас теж таких 73%, раніше показали себе, не рівняйте всіх поляків. Спочатку розберіться ,хто у нас мізків не мав у 2019, зараз результати.

      Odpowiedz
    • Сергій Харченко Сергій Харченко pisze:
      24.06.2026 o 22:34

      Світлана Невідомська Читайте уважніше, я не рівняю усіх,достатньо тут і адекватних звичайно.

      Odpowiedz
  • Ros Ros Ros Ros pisze:
    24.06.2026 o 18:16

    Ото би було добре скільки людей би вернулися і почали вже нарешті Україну підіймати

    Odpowiedz
  • Катерина Євгена Катерина Євгена pisze:
    24.06.2026 o 18:06

    Все роблять по плану
    Маріонетки глобалюг вже на чолі кожної країни

    Odpowiedz
  • Nadiya Nadiya Nadiya Nadiya pisze:
    24.06.2026 o 18:02

    в 90-х пшеки навіть шкарпеток не мали. єкономіка на найнищому рівні. депортація…. ну ну .ви пшеки вонючи засраєтесь в свої Польщі без українців

    Odpowiedz
    • Людмила Кашубина Людмила Кашубина pisze:
      24.06.2026 o 19:49

      Nadiya Nadiya Ой, пам‘ятаю! Як возили туди і повітряні кульки, і праски, і зубну пасту. Навіть футбольні м‘ячі і спортивні кубки.

      Odpowiedz
    • Сергей Третиных Сергей Третиных pisze:
      24.06.2026 o 19:55

      Nadiya Nadiya Галичина все життя під поляками були і працювали на панів. і зараз нічого не змінилося)

      Odpowiedz
    • Nadiya Nadiya Nadiya Nadiya pisze:
      24.06.2026 o 20:10

      Сергей Третиных колись так. але то всюди була панщина. зараз є вибір

      Odpowiedz
    • Nadiya Nadiya Nadiya Nadiya pisze:
      24.06.2026 o 20:11

      Людмила Кашубина так було. вони налітали і все розхоплювали. а тепер диви яки пани срані

      Odpowiedz
    • Людмила Кашубина Людмила Кашубина pisze:
      24.06.2026 o 21:56

      Nadiya Nadiya То вони згадали, як іхні предки в нас панували, а українці на своїй землі були в них наймитами та кріпаками. Знову уявили себе такими.

      Odpowiedz
    • Nadiya Nadiya Nadiya Nadiya pisze:
      24.06.2026 o 23:06

      Людмила Кашубина вибачте але дулю ім

      Odpowiedz
  • Виталий Марусий Виталий Марусий pisze:
    24.06.2026 o 17:58

    і завести кацапів а ще кращаб попосить Зеленського і ЗСУ зробить коридор до кордону

    Odpowiedz
  • Олександр Відяпін Олександр Відяпін pisze:
    24.06.2026 o 17:57

    Істерика поляків вже зашкалює.Дійте, на другий день пів Польщі стане.

    Odpowiedz
  • Robert Danielevich Robert Danielevich pisze:
    24.06.2026 o 17:41

    Перша особа України, яка є
    внутрішнім ворогом України протягом більше семи років!
    Особа яка під час військового стану в Україні свідомо грабить громадян України, Енергоатом, ЗСУ та гроші які поступають на територію України від 32 країн НАТО та країн ЄС!
    Особа яка боїться протягом більше чотирьох років увести в Україні у дію – Закон України ” Про війну”!
    Особа яка строїть собі счастливе життя на крові, смерті та гибелі міліонів смертей мирних громадян України!
    Особа яка під час військового стану в Україні, строїть собі віп/віли та скуповує нерухомість за межами України!
    Особа яка принизила і принижує статус громадян України, але підписує Закони України на користь євреям.
    Особа в Україні на посаді президента України, коли євреї в України живуть та багатіють, а громадяни України втрачають статус громадянина України.
    В Україні з кожним днем стає усе менше та менше, а діюча влада України багатіє і багатіє та уводить усіх громадян України у свідомій обман!
    Громадяни України слухать більше семи років обіцянки та зобовязання, які лунають з прямих вуст президента України, а від 20 травня 2024 року у статусі „ПРОСРОЧЕННОГО”.
    Таке шоу можи тільки відбуватися на сцені під час виступу 95-го кварталу …)))

    Odpowiedz
  • Тракторист Тракторист Тракторист Тракторист pisze:
    24.06.2026 o 17:36

    Дурний ксьондз його хрестив, в дебільному костьолі.

    Odpowiedz
  • Ivan Znovjak Ivan Znovjak pisze:
    24.06.2026 o 17:33

    Навіщо писати таку фігню самі поляки розуміють , що якщо з Польщі виїде половина Українців польські економіці кінець.

    Odpowiedz
  • Alex Instalatér-topenař Alex Instalatér-topenař pisze:
    24.06.2026 o 17:26

    Да самі поляки Пшеки говняні люди,є нормальні які думають головою,але взагалі більша половина бомжів які тільки знають пиздіти та скаржитися мабуть як і Чехли..

    Odpowiedz
  • Ivan Ivanov Ivan Ivanov pisze:
    24.06.2026 o 17:17

    Фашисты они и в польше фашисты

    Odpowiedz
  • Serhii Kurusov Serhii Kurusov pisze:
    24.06.2026 o 17:16

    Скажу так, я живу в Польше в маленьком городе, тут на всех фабриках и предприятиях работают украинцы, как специалисты так и просто работяги, во все рестораны, фаст-фуды, парихмахерские, магазины и вообще много всего остального ходят украинцы и причем очень большое количество. Я уже не говорю о налогах какие мы платим, а просто взять одну сеть магазинов и убрать всех украинцев как клиентов… Я бы посмотрел на этот п..здец который бы был, если бы всех украинцев депортировали ))

    Odpowiedz
  • Семанчук Марія Семанчук Марія pisze:
    24.06.2026 o 16:51

    українці підняли економіку,що ви будети робити без робочої сили

    Odpowiedz
  • Андрей Андрей Андрей Андрей pisze:
    24.06.2026 o 16:45

    Самі виїдуть до цивілізованих країн і як що виїдуть цей довбень піде працювати? Він не розуміє що каже уявіть з країни за місяць виїжджає один мільйон працюючих людей це слова популіста і дурня.

    Odpowiedz
  • Maxim Dantsev Maxim Dantsev pisze:
    24.06.2026 o 16:43

    Лучше их усыновить.Они хорошие.У них авторитет Ковпак дважды или трижды Герой общепризнанный и Президент их В.Янукович
    А зелупень да,можно подумать как к этому попрошайке перекрыть доступ к деньгам семей ЕС.
    Им наоборот надо чтоб они не вернулись,вид на жительство,гражданство-там новый дом,еслиб им хорошо было в Свинарнике,то они сиделиб при корыте.

    Odpowiedz
    • Коврижных Валентина Коврижных Валентина pisze:
      24.06.2026 o 17:05

      Maxim Dantsev кнур

      Odpowiedz
    • Maxim Dantsev Maxim Dantsev pisze:
      24.06.2026 o 17:14

      Коврижных Валентина мне надо специальность например =Генеральный Военный Прокурор Украины= или =Военный Комендант Украины= тогда я буду в вашу игру-СвиноРейх играть.А так все должности заняты непонятно кем.Мне выгоднее чтоб фермер быстрее свежего и тушонку сделал.

      Odpowiedz
    • Коврижных Валентина Коврижных Валентина pisze:
      24.06.2026 o 17:14

      Maxim Dantsev когут безмозглий

      Odpowiedz
    • Maxim Dantsev Maxim Dantsev pisze:
      24.06.2026 o 17:19

      Коврижных Валентина Валька ты нищенка зачем тебе этот СвиноРейх.Я уже мясом воронье подкармливать начинаю сырым.Непрорвется никто

      Odpowiedz
    • Коврижных Валентина Коврижных Валентина pisze:
      24.06.2026 o 17:20

      Maxim Dantsev ты продажное чмо

      Odpowiedz
    • Коврижных Валентина Коврижных Валентина pisze:
      24.06.2026 o 17:23

      Maxim Dantsev ты просто чмо птн

      Odpowiedz
    • Коврижных Валентина Коврижных Валентина pisze:
      24.06.2026 o 17:23

      Maxim Dantsev ты просто чмо птн

      Odpowiedz
    • Коврижных Валентина Коврижных Валентина pisze:
      24.06.2026 o 17:24

      Maxim Dantsev ты жертва аборта

      Odpowiedz
    • Коврижных Валентина Коврижных Валентина pisze:
      24.06.2026 o 17:45

      Maxim Dantsev а ты гомик

      Odpowiedz
    • Коврижных Валентина Коврижных Валентина pisze:
      24.06.2026 o 17:45

      Maxim Dantsev а ты гомик

      Odpowiedz
    • Коврижных Валентина Коврижных Валентина pisze:
      24.06.2026 o 17:57

      Maxim Dantsev я не злая я просто защищаю страну в которой я родилась и мне не нравится когда её обсирают такие неблагодарные как ты позор

      Odpowiedz
    • Maxim Dantsev Maxim Dantsev pisze:
      24.06.2026 o 18:20

      Коврижных Валентина там все ограничено в этой родине.Нищим должно быть до одного места под чьим флагом жить…В войну можно лишиться абсолютно всего в один момент,вот например как я,и таких не менее миллиона.Во всех разбитых городах.
      Вы себе даже на 95% неотдаете отчет что такое война.В туалет в пакет ходиш,чтоб не к соседям или в подъезде,замерзшая канализация,выбитые окна,двери и сквозняки.Спите всем подъездом в подвале,голову немоеш месяцами ты и твоя семья если живые остались.В подвале смрад,лампочки от аккумулятора машин.СвиноРейх этого не стоит
      …и кроме этого «до вас» абсолютно никому нет никакого дела вообще,потомучто каждый отвечает за себя в таких ситуациях.От этого глобально извлечет пользу исключительно СвиноРейх в любом сценарии,удерут и все,нет никаких гарантий.А ты останешься абсолютно без ничего,без душа месяца 3-5…Основа это пакеты АТБ когда замерзшая канализация

      Odpowiedz
    • Коврижных Валентина Коврижных Валентина pisze:
      24.06.2026 o 18:33

      Maxim Dantsev ты про Донбасс правильно серут в пакет годами не моются мёрзнут а за меня не беспокойся у меня и вода свет тепло и тишина.лучше о себе подумай убогое существо

      Odpowiedz
    • Коврижных Валентина Коврижных Валентина pisze:
      24.06.2026 o 18:35

      Maxim Dantsev

      Odpowiedz
    • Maxim Dantsev Maxim Dantsev pisze:
      24.06.2026 o 18:47

      Коврижных Валентина и в Тарас Бульба один из сыновей уважал цивилизацию Шляхтичей.
      Ну и СвиноРейх подразумевается исключительно Узурпаторы Власти,продлеватели военного положения.Можно сказать Свино-Заробитчане которые в любом случае в плюсе.Рядовой и командный состав это не касается-так как им еще надо умудриться остаться чистыми и вообще выйти из можно так выразиться из без выходной ситуации глобально.

      Odpowiedz
    • Ірина Ірина Ірина Ірина pisze:
      24.06.2026 o 19:20

      Maxim Dantsev

      Odpowiedz
  • Oksana Sakovska Oksana Sakovska pisze:
    24.06.2026 o 16:40

    Гойда))))) дебілів вперед))))

    Odpowiedz
  • Homenyuk Mariya Homenyuk Mariya pisze:
    24.06.2026 o 16:39

    давайте,давайте покажіть своє лічико…не маскуйтеся!

    Odpowiedz
  • Олександр Шеретько Олександр Шеретько pisze:
    24.06.2026 o 16:27

    А німці згодні?Чи хто їх там буде питати.

    Odpowiedz
  • Iryna Tatarinova Iryna Tatarinova pisze:
    24.06.2026 o 16:25

    Казкові довбо..би.Не шаную пшеків.

    Odpowiedz
  • Bachu Vse Bachu Vse pisze:
    24.06.2026 o 16:24

    Ще трішки і ми почуємо про істинно польські землі. І як це поляки лохонулися, разом з угорцями та румунами? Пропонував пуйло їм поділити Україну. Ці політики Польщі нагадують мавп з гранатами, чи мавп на гілках, які пиляють під собою. Треба бути або ідіотом, або „заданим козачком”-провокатором. Кількість українців у Польщі дуже велика. Величезний відсоток, це працюючі українці. Це при тому, що робота в Польщі є, не закінчується, а місцеві поляки не поспішають зайняти робочі місця. Польща старіюча нація. Як і Німеччина, Англія…..Куди поїдуть українці після таких закликів? Вони почнуть переміщуватися подалі від Польщі. Хто буде працювати в старіючій Польщі? Єдина надія на мігрантів з Азії та Африки. А то вже інша і дуже цікава історія. Де буде купа цікавого для поляків. Треба бути недалекоглядним дебілом, щоб намагатися створити ворога з друга. 68 відсотків українців готові захищати Польщу. Вдумайтеся. І 18 відсотків поляків, які готові до спротиву російській орді. Математика проста…..

    Odpowiedz
  • Roiko Alla Roiko Alla pisze:
    24.06.2026 o 16:16

    Не звертайте уваги.Воно хворе.

    Odpowiedz
  • Олександр Бабурик Олександр Бабурик pisze:
    24.06.2026 o 16:10

    В ляхів знову крила виростають от тільки чи надовго

    Odpowiedz
    • Андрей Андрей Андрей Андрей pisze:
      24.06.2026 o 16:46

      Олександр Бабурик таке відчуття що зі сраки ростуть

      Odpowiedz
  • Alla Brunarska Alla Brunarska pisze:
    24.06.2026 o 16:05

    Вже раз депортували з комуняками.депортатор ср@ний

    Odpowiedz
  • Сергій Вітковський Сергій Вітковський pisze:
    24.06.2026 o 16:03

    Нехай люди їдуть додому, а свої трускавки хай самі збирають і все інше теж…

    Odpowiedz
    • Inna Kalashnyk Inna Kalashnyk pisze:
      24.06.2026 o 19:04

      Сергій Вітковський додому в Херсон? Маріуполь? Енергодар? Бахмут? …..де дома? Компенсації дали? Нове житло побудували? Чи до себе приймете?? Аби п…ти ))

      Odpowiedz
    • Наталья Наталья Наталья Наталья pisze:
      24.06.2026 o 19:06

      Сергій Вітковський добре якщо він у вас є той дім,а люди з окупованих територій такого щастя не мають

      Odpowiedz
  • Світлана Безрукова Світлана Безрукова pisze:
    24.06.2026 o 15:42

    І що йому відповіли?

    Odpowiedz
    • Геннадій Мацкевич Геннадій Мацкевич pisze:
      24.06.2026 o 17:07

      Світлана Безрукова вказали курс крейсера мацква.

      Odpowiedz
  • Oleh Khymuk Oleh Khymuk pisze:
    24.06.2026 o 15:41

    „Цього чорта навіть з пекла вигнали”))) Одноосібна позиція ультра-правого антиукраїнського депутата, якого вигнали з ультра-правої партії… Оце треба вміти!

    Odpowiedz
    • Oleh Khymuk Oleh Khymuk pisze:
      24.06.2026 o 17:16

      Я це не коментуватиму… Просто жарт згадався)))

      Odpowiedz
  • Serhii Serhii Serhii Serhii pisze:
    24.06.2026 o 15:40

    Пропоную створити коридор доя Росії нехай йдуть покоряти кого хочуть тільки Україну залишать в спокою

    Odpowiedz
    • Ivan Znovjak Ivan Znovjak pisze:
      24.06.2026 o 17:37

      Serhii Serhii сам розумієш, що ляпнув?

      Odpowiedz
    • Serhii Serhii Serhii Serhii pisze:
      24.06.2026 o 19:42

      Ivan Znovjak ну якщо Путін вже заявляв що Сталін подарував Варшаву польщі а ще в катиньскому меморіалі уже виставили що польша є русофобами потім згадаємо що польша заборонила російску мову ну й додамо що Путін вже прийняв закон про захист російско мовних де б вони не знаходились ну й на останок Путін вже планує відкрити новий фронт та створити буферний коридор до калінграду то так приблизно розумію що ляпнув ось тільки не розумію чому Україна повина страждати утримуючи росію в своїх землях як колись казав жириновській що Америка та росія вже давно поділили світ навпіл чи ти ще цього не помітив ?

      Odpowiedz
  • Леся Дацик Леся Дацик pisze:
    24.06.2026 o 15:26

    Хто на гниля буде пахати!!!!????

    Odpowiedz
  • Olga Ahaus Olga Ahaus pisze:
    24.06.2026 o 15:22

    я не помиляюсь, це ж той самий Навроцький 2 роки тому. І що за 2 роки змінилось? https://www.instagram.com/reel/DZ4BcJHsHRr/?igsh=YzljYTk1ODg3Zg==
    що жме що Україна відкрила кластери вступу в ЄС?

    Odpowiedz
    • Serhii Hordiichuk Serhii Hordiichuk pisze:
      24.06.2026 o 17:48

      Braun покусав мабуть

      Odpowiedz
  • Tetiana Kornesyak-Rachkovska Tetiana Kornesyak-Rachkovska pisze:
    24.06.2026 o 14:36

    Вавка в голові просто нема слів…..

    Odpowiedz
  • Алина Егорова Алина Егорова pisze:
    24.06.2026 o 14:00

    І нехай повернуть примусово поляків з Німців, Голландії, Англії і т.д. Для справедливості)

    Odpowiedz
    • Мишаня Бархударов Мишаня Бархударов pisze:
      24.06.2026 o 15:45

      Не мий кістки іншим.

      Odpowiedz
    • Alex Hunter Alex Hunter pisze:
      24.06.2026 o 15:46

      Алина Егорова Проблема в тому що поляки не будуть працювати за ті копійки відносно іхніх доходів в названих странах,що платять гонорові нашимТож навроцький разом з такими „розумними” сам піде на будівництво тягати цеглу.

      Odpowiedz
    • Алина Егорова Алина Егорова pisze:
      24.06.2026 o 16:03

      Мишаня Бархударов не думайте що ваші чистіші!

      Odpowiedz
    • Алина Егорова Алина Егорова pisze:
      24.06.2026 o 16:03

      Мишаня Бархударов не думайте що ваші чистіші!

      Odpowiedz
    • Наталка Василівна Наталка Василівна pisze:
      24.06.2026 o 16:46

      Вони в ЄС ..а ми завдяки зелупневі з сраці .

      Odpowiedz
    • Sukhetska Mariia Sukhetska Mariia pisze:
      24.06.2026 o 18:20

      Наталка Василівна хто такий зелупний?

      Odpowiedz
  • Дмитро Полюхович Дмитро Полюхович pisze:
    24.06.2026 o 13:39

    Польський нацизм вже й не маскується! До речі, – я за депортацію!

    Odpowiedz
    • Tatiana Popova Tatiana Popova pisze:
      24.06.2026 o 16:49

      Дмитро Полюхович ваш портрет очень мил

      Odpowiedz
    • Serhii Kurusov Serhii Kurusov pisze:
      24.06.2026 o 17:23

      Дмитро Полюхович возврат украинцев и депортация это разные вещи, депортация это принудительный возврат, со всеми вытекающими, что не позволительно в демократической стране.

      Odpowiedz
    • Дмитро Полюхович Дмитро Полюхович pisze:
      24.06.2026 o 17:25

      Serhii Kurusov Польша успішно скочується до авторитарності та нацизму

      Odpowiedz
    • Дмитро Полюхович Дмитро Полюхович pisze:
      24.06.2026 o 17:25

      Tatiana Popova Дякую.

      Odpowiedz
    • Serhii Kurusov Serhii Kurusov pisze:
      24.06.2026 o 17:26

      Дмитро Полюхович тут я отрицать не могу, да, последнее время так и происходит )

      Odpowiedz
    • Serhii Kurusov Serhii Kurusov pisze:
      24.06.2026 o 17:26

      Дмитро Полюхович тут я отрицать не могу, да, последнее время так и происходит )

      Odpowiedz
    • Дмитро Полюхович Дмитро Полюхович pisze:
      24.06.2026 o 17:27

      Serhii Kurusov На превеликий жаль (((

      Odpowiedz
    • Дмитро Полюхович Дмитро Полюхович pisze:
      24.06.2026 o 17:27

      Serhii Kurusov На превеликий жаль (((

      Odpowiedz
    • Inna Kalashnyk Inna Kalashnyk pisze:
      24.06.2026 o 18:59

      Дмитро Полюхович хворих більшає….)

      Odpowiedz
    • Inna Kalashnyk Inna Kalashnyk pisze:
      24.06.2026 o 18:59

      Дмитро Полюхович хворих більшає….)

      Odpowiedz
    • Борис Бритва Борис Бритва pisze:
      24.06.2026 o 19:29

      Дмитро Полюхович нахуя?

      Odpowiedz
    • Борис Бритва Борис Бритва pisze:
      24.06.2026 o 19:29

      Дмитро Полюхович нахуя?

      Odpowiedz
  • Natalia Biletska Natalia Biletska pisze:
    24.06.2026 o 13:34

    Ой, вже б щось порішали б уже . Чи до розумних нас , чи до красивих .

    Odpowiedz
  • Igor Grybachov Igor Grybachov pisze:
    24.06.2026 o 13:31

    Пшекрасное предложение, вероятно от Конфедерации?!)
    Я так понимаю больше нет вариантов для поднятия рейтинга ?

    Odpowiedz
  • Людмила Филиппова Людмила Филиппова pisze:
    24.06.2026 o 13:25

    Україна виграє від повернення своїх людей додому,а економіка польщі ляже…тому це не більше ніж пук в муку !

    Odpowiedz
    • Volodymyr Chaika Volodymyr Chaika pisze:
      24.06.2026 o 13:39

      Людмила Филиппова не ляже , на місце українців вже їдуть індуси ,філіппінці , самі поляки таке кажуть .)))

      Odpowiedz
    • Volodymyr Chaika Volodymyr Chaika pisze:
      24.06.2026 o 13:40

      Людмила Филиппова а ще алкашню зобов’яжуть працювати за такі кошти за які працюють наші земляки , але то такий собі вихід з проблеми )))

      Odpowiedz
    • Людмила Филиппова Людмила Филиппова pisze:
      24.06.2026 o 13:41

      Volodymyr Chaika Українці мають своє житло у Польщі,бізнес….індуси мають лише священну корову!

      Odpowiedz
    • Volodymyr Chaika Volodymyr Chaika pisze:
      24.06.2026 o 13:50

      Людмила Филиппова зараз частина Польщі ,якій вбивають в голови що ми для них вороги не дивляться на це тверезо . Їм вбили в голову про велич , вони ведуться на пропаганду Навроцького та правих дураків , які проштовхують ідею дружби з Росією . Тому їх навчать тільки наслідки .

      Odpowiedz
    • Volodymyr Chaika Volodymyr Chaika pisze:
      24.06.2026 o 13:51

      Antonina Nelen це зрозуміють псевдопатріоти , після наслідків депортації )))

      Odpowiedz
    • Tetiana Palamariuk Tetiana Palamariuk pisze:
      24.06.2026 o 15:02

      Antonina Nelen Ви бачили як працюють філіппінці?

      Odpowiedz
    • Дарія Шульга Дарія Шульга pisze:
      24.06.2026 o 15:37

      Volodymyr Chaika Ви хочете сказати, що вони будуть працювати так, як українці?… в дупу.

      Odpowiedz
    • Альона Бернацька Альона Бернацька pisze:
      24.06.2026 o 15:48

      Людмила Филиппова а хто казав про Україну?

      Odpowiedz
    • Antonina Nelen Antonina Nelen pisze:
      24.06.2026 o 15:49

      Tetiana Palamariuk так. Біля них постійно українці на машинах на лінії допомагають. Один індус взагалі не витримав і помер при машині. А дають 2-3 машини, і це лінія і спека

      Odpowiedz
    • Oksana Budnyk Oksana Budnyk pisze:
      24.06.2026 o 15:53

      а ви знаєте як працюють ті індуси,філіпінці і т.д?А я знаю.І довго вони не протримаються,ні вони ні працедавцю ці ледащі не потрібні.Все це пил в очі.Після скажено-робочих-запераляючих українців,підприємцям буде тяжко з філіпінцями.Вони нічого їм не зароблять.

      Odpowiedz
    • Надія Никипанчук Надія Никипанчук pisze:
      24.06.2026 o 15:57

      Volodymyr Chaika наши хтось у Польщі заставляє працювати? Тільки наша влада

      Odpowiedz
    • Volodymyr Chaika Volodymyr Chaika pisze:
      24.06.2026 o 16:02

      Дарія Шульга як кажу це з сарказмом

      Odpowiedz
    • Volodymyr Chaika Volodymyr Chaika pisze:
      24.06.2026 o 16:04

      Надія Никипанчук людині нормально шукати де краще , наші по Європі так само як і поляки , білоруси . Хіба міграція тільки в Україні ? Навіть в Москві на початку 2000 були і турки , і словаки .

      Odpowiedz
    • Олег Олег Олег Олег pisze:
      24.06.2026 o 16:05

      Людмила Филиппова ага виграє хіба виграє зелений підор тому що тоді дійсно знищить всіх українців

      Odpowiedz
    • Volodymyr Chaika Volodymyr Chaika pisze:
      24.06.2026 o 16:05

      Oksana Budnyk пані тим швидше пройде , ця агонія польських нацистів ))) коли економіка почне занепад .

      Odpowiedz
    • Ярослав Яворський Ярослав Яворський pisze:
      24.06.2026 o 16:40

      Volodymyr Chaika та як не хоче в дома працювати то нехай горбатится на пшека

      Odpowiedz
    • Ярослав Яворський Ярослав Яворський pisze:
      24.06.2026 o 16:41

      Volodymyr Chaika о а ті напрацюють

      Odpowiedz
    • Natali KaraDeniz Natali KaraDeniz pisze:
      24.06.2026 o 16:46

      Volodymyr Chaika ну ще марокканців не вистачає

      Odpowiedz
    • Галина Петрик Галина Петрик pisze:
      24.06.2026 o 18:43

      Людмила Филиппова українці поїдуть дальше в Європу , але не додому на жаль .Тому що наші вже прижились а Європі, покупляли нерухомість , а в нас корупція і війна якій кінця не видно .

      Odpowiedz
    • Галина Петрик Галина Петрик pisze:
      24.06.2026 o 18:44

      Volodymyr Chaika О ті точно будуть працювати як наші , вони себе люблять .хочуть жити тільки на допомогу . Колись таксист в Німеччині який нас підвозив до готелю казав що тут добре бо , можна жити на допомогу і не працювати , трохи підробляють на таксі . То був пакистанець чи палестинець

      Odpowiedz
    • Надія Никипанчук Надія Никипанчук pisze:
      24.06.2026 o 19:05

      Maryna Ch це несмішно. У Львові до війни було закрито, зруйновано більше 20 заводів

      Odpowiedz
    • Tetiana Palamariuk Tetiana Palamariuk pisze:
      24.06.2026 o 19:46

      Antonina Nelen ЗВІДКИ ТАКА ІНФОРМАЦІЯ?

      Odpowiedz