Співробітники Підляського прикордонного підрозділу затримали двох громадян України, які перевозили чотирьох іноземців після того, як останні незаконного потрапили в Польщу з території Білорусі.
15 травня у Прушківському повіті співробітники прикордонного посту в Бобровніках та Відділу операцій та розслідувань Підляської прикордонної охорони разом із поліцейськими зупинили для перевірки автомобіль Audi з варшавськими номерами. В автомобілі було двоє громадян України (26-річна жінка та 19-річний чоловік), а також двоє громадян Афганістану та двоє громадян Пакистану. Іноземці з азійських країн раніше незаконно перетнули польсько-білоруський кордон.
Затриманих громадян України буде доставлено до прокуратури Білосток-Полуднє для пред’явлення звинувачень та вжиття процесуальних заходів. Проти них також буде розпочато адміністративне провадження з вимогою винести рішення про їх повернення до країни походження.
Згідно з польським законодавством, організація або сприяння організації незаконного перетину кордону карається позбавленням волі на строк до восьми років. Мігранти, які незаконно потрапили на територію Польщі, залишаються під наглядом прикордонників.
Фото SG


