Як повідомила заступниця міністра освіти Катажина Любнауер у «Dziennik Gazeta Prawna», її відомство планує зміни у випускних іспитах, оскільки система освіти має йти в ногу з розвитком технологій.
Заступниця зазначила, що «потрібно серйозно подумати про зміну самої формули іспиту, адже технології сьогодні розвиваються надзвичайно швидкими темпами, і система освіти повинна за ними йти в ногу».
Серед іншого під час розмови торкнулися питання публікації фотографій екзаменаційних робіт лише за кілька звилин після початку іспиту. Любнауер сказала, що «важко повністю запобігти ситуаціям, коли хтось приносить телефон до кімнати, фотографує роботу та публікує її в Інтернеті». Вона наголосила, що «екзаменаційні комісії не мають права обшукувати студентів».
Заступниця також звернула увагу на розвиток технологій.
Ще кілька років тому головною проблемою було брати телефони на іспити. Сьогодні у нас є розумні годинники і навіть окуляри, оснащені штучним інтелектом, – розповіла Любнауер.
Головним завданням наразі є «забезпечити безпеку всього процесу іспиту, щоб він відповідав сучасним викликам».
Фото ілюстративне


