Столичні поліцейські затримали 29-річного громадянина України, який у соціальних мережах публікував пости з погрозами підпалу будинків. Чоловікові буде пред’явлено звинувачення, а потім депортовано.
Співробітники Головного управління поліції Варшави затримали українця у столичному районі Прага-Полуднє. Чоловік публікував у соцмережах відео, в яких погрожував підпалювати будинки. Від отримання поліцією інформації про провокаційні відео до затримання пройшло кілька годин.
У своїх відео чоловік попереджав, якщо не буде відновлено 800 Плюс для українців, він почне підпалювати будинки.
Українця доставили до Варшавського управління поліції, де було призначено на допит. Чоловіку висунуть обвинувачення за статтею 255 Кримінального кодексу, яка стосується публічного підбурювання до скоєння злочину.
Столичні поліцейські звернулися до Надвіслянського прикордонного загону щодо видачі рішення про депортацію.
Фото Warszawska Policja



Igor Kawena obyś ty się nie sfajdał w kalesony
Сознательные граждане. Заявили без задержек))
Депортація і одразу на фронт. Хай палить танки оркам
То підар руський
У Польщі є законодавство. Поліція розбереться . То можна вже не писати про злочинців. Там вистачає не лише українців.
путіністам палити бажання не виявив?
Zorya Zorya я в аптеку тебе взять лекарства???
Виталий Сандул якщо ви хворі, це не значить, що всі)
Zorya Zorya то ви хвори для того и пытаю
Виталий Сандул хіба психічно здорова людина може підтримувати дії путіна? Бачу в вас істерика )
Zorya Zorya У меня всё нормально, а у вас как всегда все виноваты кроме вас , нет смысла дальше вести диалог с кастрюлей!!!
Дебіл
Leus Cattus Треба писати інакше:
The bill
Brak słów
Идиот