В аеропорту імені Леха Валенси у Гданську прикордонники затримали нетверезу громадянку України, яка порушувала порядок в літаку та ображала екіпаж та інших пасажирів.
Інцидент мав місце 12 липня. Співробітники прикордонної служби зайшли на борт літака, який прибув з Тронгейма, відразу після приземлення. В середині 38-річна українка у стані алкогольного сп’яніння вживала ненормативну лексику щодо бортпровідника та інших пасажирів.
Під час розмови з прикордоннниками жінка поводилася агресивно та відмовлялася виконувати їхні вказівки.
Українка перебувала у нетверезому стані, в її організмі виявили понад 2 проміле.
Також було проведено перевірку законності її перебування в Польщі. Було встановлено, що вона не мала дійсної візи чи іншого документа, що дозволяє в’їзд та перебування в Польщі. До того жінка перевищила дозволений термін перебування в Шенгенській зоні.
Прикордонники встановили, що іноземка незаконно перетнула кордон при виїзді з Норвегії та не покинула Польщу після закінчення дозволеного терміну перебування.
Однак, керуючись положеннями спецзакону, офіцери ухвалили рішення не депортувати українку з Польщі. Натомість її доставили її до Служби соціальної допомоги для осіб у стані алкогольного сп’яніння у Гданську. Після протверезіння прикордонники оштрафували громадянку України на 1000 злотих за непокору вказівкам командира літака та порушення громадського порядку або вчинення безладів у громадському місці.
Фото Straż Graniczna



Ну залила Роксолана трохи
Andrii Schmidt.. п’янь галіма…
Може то баба орк?
Неверезу то значит багату