Перша перемога любінського Заглембє за два місяці

«Мідяні» перестріляли у домашньому поєдинку глівіцький «П’яст» 3:1, перервавши свою безвиграшну серію з восьми поєдинків.

Програму 33 туру відкривли любінський «Заглембє» та «П’яст» із Глівіце. Гості зі старту поєдинку окреслили бажання вивезти з Любіна пункти. Підтвердженням тому – гол на 13 хвилині зустрічі. Жерар Бадья заволодівши м’ячем на своїй половині поля розвинув стрімку контратаку своєї команди, яка завершилася взяття воріт. Наблизившися до штрафної «Заглембє» іспанець віддав майстерну поперечну передачу на набігаючого Міхала Пападопулоса, який увірвався до штрафної і не зустрівши жодного супротиву з боку оборонців «мідяних» прицільно пробив у ближній кут воріт – 0:1.

За п’ять хвилин Мацей Янковський ледь не подвоїв перевагу «П’ясту». Атака гостей стала точнісінькою копією тої, яка передувала взяттю воріт. Однак, Янковський на відміну від Пападопулоса пробив у воротаря Полячека. Цей момент напевно згадався польському півзахисникові на 34 хвилині, коли рахунок було зрівняно. Філіп Стажинський наносив удар зі штрафного з 20 метрів, м’яч влучив у голову Геберта Сільви, котрий стояв у стінці, задяки чому кулястий змінив траекторію польоту і описавши недосяжну для воротаря «П’ясту» дугу опустився в дальньому куті воріт.

Початок другого тайму ознаменувався ефектним сейвом від Мартіна Полячека, який витягнув з-під поперечки потужний постріл Адама Муйти зі штрафного. А незабаром «Заглембє» вирвався вперед. Відбивши наступ на свою штрафну «мідяні» провели зразкову контратаку, яку розпочав Стажинський. Нападник, помітивши на правому краю вільного Возняка віддав точну верхову передачу на хід партнеру. Отсанній набрав швидкість, зблизився зі штрафною «П’ясту», стягнувши на себе більшість захисників перевів м’яч наліво на Каміля Мазека. Півзахисник «Заглембє» увійшов до вільної зони штрафної і довго не роздумуючи пробив у дальній кут воріт Якуба Шматули – 2:1. Гол став дебютним для Мазека в брвах любінського клубу.

А вже в компенсований час сам Возняк закріпив перевагу «мідяних». Стажинський показав себе справжнім диригентом атак «Заглембє», вчергове вивівши точним пасом на ударну позицію Возняка. Цього разу нападник не став ділитися м’ячем і розібрався з воротарем самостійно, пробивши над Шматулою – 3:1.

Обидві команди продемонстрували яскравий та відкритий гру, без середини поля, сильнішими в якій виявилися господарі. «Заглембє» здобуває першу перемогу з 7 березня, завдяки якій піднімається на 9 рядок турнірної таблиці Екстракляси.