inPoland.net.plinPoland.net.pl
  • Новини
    • Польща
      • Нижняя Силезия
      • Вроцлав
      • Варшава
      • Краков
    • Суспільство
    • Події
    • Транспорт
    • Екологія
    • Спорт
    • Кримінал
    • Лайфстайл
  • Робота
    • Опублікувати вакансію
  • Легалізація – карта побиту
  • Каталог послуг та компаній
    • Красота и здоровье
      • Массажные услуги
      • Парикмахерские услуги
      • Салоны красоты
      • Услуги на дому
    • Авто
      • Мойка автомобиля
      • Техническое обслуживание
      • Уроки вождения
    • Техническое обслуживание
    • Салоны красоты
    • Строительство (услуги)
    • Парикмахерские услуги
    • Ремонт одежды
    • Хостелы/Отели
    • Стоматология
    • Языковые школы
    • Рестораны/кафе/пиццерии/суши
  • Блог про Польщу
  • Спецпроекти:
    • Бесплатные консультации по вопросам легализации
    • Банки в Польше: где открыть счет, как получить банковскую карточку, денежные переводы
    • Reklama na portalu – Реклама на портале inPoland.net.pl
    • Примеры документов для иностранцев в Польше
    • Премия портала inPoland«EmAss» ( Emigration Assistant)
    • Страхование в Польше – авто – OC/AC, медстраховка, несчастные случаи – консультации
    • Экскурсия по Вроцлаву
    • Эксперт – вопросы о жизни в Польше, консультации, пребывание в Польше, страховка
O nas
Kontakt
Команда inPoland.net.pl
Про портал
© 2016-2026 InPoland.net.pl. All Rights Reserved.
Зараз читаєш Чергова ДТП в Польщі: автобус з’їхав до рову, понад 30 дітей в лікарні [+ФОТО]
Поділитися
Aa
inPoland.net.plinPoland.net.pl
Aa
Пошук
  • Новини
    • Польща
    • Суспільство
    • Події
    • Транспорт
    • Екологія
    • Спорт
    • Кримінал
    • Лайфстайл
  • Робота
    • Опублікувати вакансію
  • Легалізація – карта побиту
  • Каталог послуг та компаній
    • Красота и здоровье
    • Авто
    • Техническое обслуживание
    • Салоны красоты
    • Строительство (услуги)
    • Парикмахерские услуги
    • Ремонт одежды
    • Хостелы/Отели
    • Стоматология
    • Языковые школы
    • Рестораны/кафе/пиццерии/суши
  • Блог про Польщу
  • Спецпроекти:
    • Бесплатные консультации по вопросам легализации
Не маєш акаунта? Ввійти
Слідкувати за нами
© 2016-2026 inPoland net.pl All Rights Reserved.
Події

Чергова ДТП в Польщі: автобус з’їхав до рову, понад 30 дітей в лікарні [+ФОТО]

O.Nawrocka
Останнє оновлення 20.09.2021 16:20
O.Nawrocka Опубліковано 20.09.2021
Поділитися
1 хв читання
Поділитися

Сьогодні, 20 вересня, близько 10.15 год пасажирський автобус з’їхав у кювет на дорозі “Витрембовіце-Ковруз”, що в Куявсько-Поморському воєводстві.

31 дитину дошкільного віку доставили до лікарень для спостереження. Четверо опікунів поранені.

Автобус перевозив групу дітей дошкільного віку з Бидгоща до м. Госткув. На дорозі між Витребовіце та Коврозом він вилетів з дороги. Спочатку він трохи проїхав узбіч поля, а потім впав у кювет.

В результаті постраждали четверо дорослих – опікуни дітей. Вони мають травми ніг, які, на щастя, не загрожують життю. Одну людину доставили до лікарні на гелікоптері LPR з підозрою на перелом стегнової кістки.

31 дитина не отримала травм, що загрожують життю, але всіх з метою профілактики доставили до лікарень у Торуні, Бидгощі, Хелмно, Хелмзі та Грудзондз. Там їх залишать на деякий час для повного обстеження.

Зверніть увагу на новини по цій темі:

  • Нетвереза українка в Польщі в'їхала до рову і покусала поліціянта
  • У Польщі перекинувся автобус, що їхав в Україну: є постраждалі
  • Автобус у Польщі в'їхав у зупинку: серед жертв - дитина
  • У Польщі перекинувся автобус, що їхав до білорусі
  • У Польщі злетів у кювет автобус з дітьми: 13-літня дівчинка в лікарні
  • У Польщі перекинувся автобус з українцями: близько 20 осіб в лікарні
  • У Польщі перекинувся автобус Київ-Варшава: 13 осіб в лікарні
  • Біля Варшави автобус з дітьми зіткнувся з вантажівкою: діти в лікарні
Карта побыта в Польше
Теги авария, автобус з дітьми, Бидгощ, ДТП, нещасний випадок, новини, Польща
Відправити друзям?
Facebook Twitter Telegram Копіювати лінк Друкувати
Поділитися
від O.Nawrocka
Слідкувати
Журналіст, перекладач, філолог. Люблю важку музику та цікаві книги. Керуюсь принципом: "Світ завжди відкритий для нас. І навіть якщо у мене не буде моря й високих гір, то будуть озера та пагорби." ©
Попередня стаття Як в Польщі ловлять українців на кордоні з липовими ковід-сертифікатами. Які будуть наслідки?
Наступна стаття В Польщі підозрюють, що білоруські служби отруїли мігрантів на кордоні, через що ті померли
38 коментарів 38 коментарів
  • Оля Козакова Оля Козакова pisze:
    21.09.2021 o 13:40

    Теперь и водителей нет толковых молодёж ненормальная

    Odpowiedz
  • Надія Захарченко Надія Захарченко pisze:
    21.09.2021 o 13:19

    Якнайшвидшого одужання діткам та опікунам.

    Odpowiedz
  • Зинаида Софиенко Зинаида Софиенко pisze:
    21.09.2021 o 13:14

    Наталья Щербак То що тодi виходить,вони зовсiм не умiють керувати,чого стiльки смертельних ДТП?

    Odpowiedz
  • Наталія Гринюк Наталія Гринюк pisze:
    21.09.2021 o 13:03

    Нехай збереже їх бог

    Odpowiedz
  • Любов Зелінська Любов Зелінська pisze:
    21.09.2021 o 11:58

    Ні,автобуси їдуть в ужасному стані.Словами не передати,потрібно побачити.

    Odpowiedz
  • Петро Костик Петро Костик pisze:
    21.09.2021 o 11:22

    Обмежити швидкість автобусам давно пора ,авто їздять як спорт кари.

    Odpowiedz
  • Наталья Щербак Наталья Щербак pisze:
    21.09.2021 o 11:22

    Зинаида Софиенко права тут за гроші ви не здасте, так що перед тим як щось писати, то подумайте

    Odpowiedz
  • Вера Кулик Вера Кулик pisze:
    21.09.2021 o 09:53

    Шо блин с этими автобусами не так!

    Odpowiedz
  • Maryna Maryna Maryna Maryna pisze:
    21.09.2021 o 09:39

    Боже,кожного дня аварiя,це страшне

    Odpowiedz
  • Іван Лохаївський Іван Лохаївський pisze:
    21.09.2021 o 09:21

    Набрали ідіотів які ніколи не бачили нормальних доріг от і гонят як дебіли не мають ні практики ні знань ні розуму таке саме і їхнє керівництво що випускає вбивць на дорогу

    Odpowiedz
    • Лора Вакуленко Лора Вакуленко pisze:
      21.09.2021 o 10:08

      Іван Лохаївський а что,в Польше тоже,плохие дороги?????
      Или Вы ,читаете заглавие и все автоматом,валите на Украину????

      Odpowiedz
  • Mariy Oly Mariy Oly pisze:
    21.09.2021 o 09:15

    Господи врятуй прстраждалих

    Odpowiedz
  • Svitlana Gess Svitlana Gess pisze:
    21.09.2021 o 08:51

    Oksana Suligowska до чого тут кордон???Ви тільки заголовок читаєте?

    Odpowiedz
  • Петро Николишин Петро Николишин pisze:
    21.09.2021 o 08:40

    Oksana Suligowska ….читайте уважно,польський автобус,польські діти!

    Odpowiedz
  • Pasha Choban Pasha Choban pisze:
    21.09.2021 o 08:32

    Господи спаси нас всіх господи

    Odpowiedz
  • Татьяна Решнюк Татьяна Решнюк pisze:
    21.09.2021 o 08:28

    Господи допоможи людям пережити цей жах.

    Odpowiedz
  • Ігор Тейкало Ігор Тейкало pisze:
    21.09.2021 o 07:02

    Справа в тому, що в Польщі ремонтують всі дороги. Але після ремонту дорогу звужують на 10 см, обочина після ремонту має всього лише 20 см, це є та сама ширина колеса вантажівки і автобуса. Один неправильний рух, авто лапає колесом обочину і авто лежить в рові!
    Але там є дуже чітко встановлені знаки, особливо швидкісні. Але ними нехтують, особливо поляки. І женуть скільки можуть, тому такі аварії

    Odpowiedz
    • Катя Сидорова Катя Сидорова pisze:
      21.09.2021 o 09:35

      Ігор Тейкало Незнаю , сколько раз путешествовали автобусом , всё время видели , как ремонтируют и расширяют трассы

      Odpowiedz
  • Roman Nesterovich Roman Nesterovich pisze:
    21.09.2021 o 05:24

    То піпец як вони так їздять шо так часто аварії

    Odpowiedz
  • Жора Тутункевич Жора Тутункевич pisze:
    21.09.2021 o 04:41

    керувати автоусом має шофер мати неменше 10 років стажу роботи у шофером .А унас рас…рас… і всі категорії.

    Odpowiedz
  • Валентина Олешко Валентина Олешко pisze:
    21.09.2021 o 04:34

    Если родители этих детей не полоумные сектанты то выкрутят этому водиле водилки чтобы до конца жизни за дверную ручку боялся браться.

    Odpowiedz
  • Alena Verush Alena Verush pisze:
    20.09.2021 o 23:04

    Полнолуние! Тоже влияет

    Odpowiedz
  • Maria Shyshko Maria Shyshko pisze:
    20.09.2021 o 22:42

    Вони, що по смерті їдуть в Польщу? Що не поїздка , то катастрофа.

    Odpowiedz
  • Зинаида Синякова Зинаида Синякова pisze:
    20.09.2021 o 21:34

    Сколько аварий, и все в Польще !

    Odpowiedz
    • Надя Тижбір Надя Тижбір pisze:
      21.09.2021 o 04:32

      Зинаида Синякова бо тримають на кордоні сутками, а потім помучені, не виспані пускаються в дорогу

      Odpowiedz
  • Leonid Momot Leonid Momot pisze:
    20.09.2021 o 21:19

    Чим думав водій?

    Odpowiedz
    • Николай Маруха Николай Маруха pisze:
      20.09.2021 o 22:02

      Leonid Momot він не думав він спав

      Odpowiedz
    • Oleksandr Krezub Oleksandr Krezub pisze:
      21.09.2021 o 06:54

      Leonid Momot тим на чому сидів!

      Odpowiedz
  • Светлана Дубасова Светлана Дубасова pisze:
    20.09.2021 o 21:05

    Слава Богу все живы !

    Odpowiedz
  • Микола Сікірніцький Микола Сікірніцький pisze:
    20.09.2021 o 20:23

    Купив права а їзди то нє тоориуз

    Odpowiedz
  • Serhii Pitnevich Serhii Pitnevich pisze:
    20.09.2021 o 20:14

    Вопрос как он туда попал

    Odpowiedz
  • Марія Волошин Марія Волошин pisze:
    20.09.2021 o 19:59

    Господи помилуй

    Odpowiedz
  • Vdovchenko Dmytro Vdovchenko Dmytro pisze:
    20.09.2021 o 19:47

    Поводити себе як журналісти компанії репортер вам не пасує!!! Или нахер ваших редакторов!!!

    Odpowiedz
  • Vdovchenko Dmytro Vdovchenko Dmytro pisze:
    20.09.2021 o 19:46

    В канаву, до рву. У глибоку впадину!!…

    Odpowiedz
  • Vdovchenko Dmytro Vdovchenko Dmytro pisze:
    20.09.2021 o 19:44

    Какой наfuй автобус сехал с ДОРОВУ, Что это бл₽^| такое ??? А ну пожалуйста на бис а откуда у нас сехал автобус, и куда???

    Odpowiedz
  • Ірина Хун Ірина Хун pisze:
    20.09.2021 o 19:14

    Добре що всі живі!Швидкого одужання всім!

    Odpowiedz
  • Наталія Жабчик Наталія Жабчик pisze:
    20.09.2021 o 18:46

    Це вже страшно,хто їздить за кермом?Права куплені чи що.Жах.

    Odpowiedz
  • Катерина Гавриленко Катерина Гавриленко pisze:
    20.09.2021 o 15:55

    Де ж він перекинувся?

    Odpowiedz