Прокуратура висунула звинувачення 51-річному мешканцю Згожелецького повіту у незаконному привласненні одного мільйона злотих. За версією слідства, він знайшов мільйон злотих, який загубили інкасатори під час перевезення. Чоловік свою вину заперечує, а місцезнаходження готівки досі невідоме.
18 травня у Згожельці (Нижньосілезьке воєводство), на вулиці Лужицькій, з інкасаторського авто випав пакет з готівкою –у ньому знаходився один мільйон злотих. Інкасатори, не підозрюючи про втрату, продовжили свій шлях.
За даними прокуратури, пакунок з грошима помітив 51-річний мешканець Згожелецького повіту. Він зупинив свій автомобіль і забрав її.
Чоловіка заарештували, а прокурор звинуватив його у незаконному привласненні знайденого мільйона злотих. За цей вчинок йому загрожує рік ув’язнення.
Речниця районної прокуратури в Єленій-Гурі Ева Венгларович-Маковськаповідомила, що 51-річний чоловік не визнав себе винним у висунутих йому звинуваченнях та надав свідчення. Прокуратура відпустила його під заставу в розмірі 50 000 злотих.
Готівку досі не знайдено.
Фото ілюстративне


