У Гарбатці (Великопольське воєводство) сталася залізнична аварія. Після зіткнення з вантажівкою два вагони пасажирського поїзда зійшли з рейок, а вантажівка загорілася. Одна людина загинула, ще 17 отримали поранення. На місці події працюють рятувальники та медики.
Після 15:00 рятувальники отримали повідомлення ДТП за участю потяга та вантажівки у Гарбатці Оборницького повіту (Великопольське воєводство). Потяг Рогозно-Познань зіткнувся з вантажівкою на залізничному переїзді.
Як повідомив речник Головного воєводського управління поліції у Познані Анджейс Боровяк, внаслідок зіткнення вантажівка загорілася. Водій автомобіля загинув. 17 людей, що перебували у потязі, отримали травми різного ступеня тяжкості. Одного постраждалого доставили до лікарні.
Анна Знаєвська-Павлук з прес-команди PLK повідомила, що аварія сталася на залізничному переїзді категорії D, що охороняється знаком «СТОП» та хрестом Святого Андрія. Вона додала, що рух поїздів призупинено. Міжміські поїзди перенаправляються, а для інших перевізників запроваджено замінні автобусні маршрути.
На місці аварії працюють 14 пожежно-рятувальних бригад та медики, було залучено гелікоптери медичної авіації.
Як повідомив міністр інфраструктури Даріуш Клімчак, «вантажівка не загальмувала на залізничному переїзді та врізалася в бік поїзда Koleje Wielkopolskie, що рухався».
Фото KW PSP Poznań


