Громадянину України буде пред’явлено звинувачення в образі черниці через її релігійну приналежність та порушенні її тілесної недоторканності. За такі дії передбачено покарання до 3 років за ґратами. Поведінку підозрюваного також кваліфікували як хуліганство – за такої кваліфікації покарання може бути збільшене вдвічі.
Інцидент трапився на одній із зупинок громадського транспорту у місті Бєльсько Бяла. Як розповіла постраждала, 71-річна черниця, коли вона чекала на автобус на зупинці, до неї підбіг молодий чоловік. Він почав ображати її та, за словами жінки, поводився агресивно. Раптово чоловік зірвав хрест з її шиї та викинув на дорогу.
Після нападу українець мав намір втекти на міському автобусі, однак черниця не дала йому цього зробити, тому чоловік втік пішки.
Свідок викликав поліцію. Коли правоохоронці прибули на місце, на них чекали постраждала та чоловік, що викликав поліцію. Поліцейські швидко розпочали пошуки. На основі наданого опису вони знайшли підозрюваного в одному з районів міста, ним виявився 26-річний громадянин України. Його було заарештовано.
Затриманому висунуто звинувачення в образі католицької черниці через її релігійну приналежність та посягання на її фізичну недоторканність. Йому загрожує до трьох років позбавлення волі. Поведінку підозрюваного також кваліфікували як хуліганство, за що покарання може бути збільшене вдвічі.
Фото KPP Bielsk Podlaski



цілком заслужено, це як низько треба впасти, щоб такі речі робити, ганьба. Прикро, що такі випадки будь вішати на наш нарід чергову чорну пляму в ітак дуже напружених стосунках між обома народами
Здогадуєтесь з якої парафії той громадянин?
Нехай вчать порядку як не навчили в Україні
Наші скрізь від значаться