Речник польського уряду Адам Шляпка зазначив, що Рада міністрів працює над рішенням, яке має врегулювати питання допомоги іноземцям у Польщі. Він пояснив, що урядова пропозиція пов’яже допомогу з роботою та системою ZUS.
Речник наголосив, що до наступної сесії Сейму, до 8 вересня, уряд підготує ще один законопроект, який врегулює всі ці питання. Він додав, що Рада міністрів працює над рішенням щодо питання виплат для всіх іноземців у Польщі. Мова не лише про програму 800 Плюс.
За словами Шляпки, виплати іноземцям будуть пов’язані з працевлаштуванням та ZUS. Він зазначив, що накладене президентом Навроцьким вето на поправку до закону про допомогу українцям може призвести до «потенційного хаосу».
Глава держави пояснив, що рішення накласти вето викликано, що за 3,5 роки війни «фінансова ситуація та соціально-політичні емоції докорінно змінилися».
Фото ілюстративне


