Biustonosze push-up — które modele warto wybierać? Podpowiadamy!

Biustonosze push-up są jednymi z najchętniej wybieranych przez kobiety. Szczególną sympatią cieszą się zwłaszcza wśród pań obdarzonych mniejszym rozmiarem biustu. Odpowiednio dobrany biustonosz tego typu potrafi całkowicie odmienić wygląd piersi, podnosząc je i optycznie powiększając. Jakie modele wybierać, aby być w pełni zadowoloną z efektu noszenia biustonosza push-up? Dowiesz się już za chwilę!

Biustonosze push-up i ich rodzaje

Biustonosze push-up często określane są mianem staników stworzonych do zadań specjalnych. Nie ma w tym nic dziwnego. Ten typ biustonoszy w założeniu ma nie tylko powiększać wizualnie biust, ale również unosić go i formować. Z tego względu nadaję się on zarówno dla właścicielek małych, jak

i nieco większych biustów. Biustonosze push-up dostępne są w różnych odsłonach. Mogą mieć wyjmowane lub przytwierdzone na stałe wkładki powiększające. Niektóre fasony mocno zbierają biust do środka, inne z kolei pozwalają znacząco go podnieść i uwydatnić. Co ciekawe, niektóre staniki push-up pozwalają na powiększenie piersi o dwa lub nawet trzy rozmiary. Coraz częściej w sklepach można znaleźć także bardzo komfortowe fasony bez fiszbin, idealne do codziennego użytkowania.

Jak dopasować odpowiedni rozmiar i model?

Zastanawiasz się, jaki model stanika push-up będzie dla Ciebie najlepszy? Przede wszystkim zadbaj

o dobranie odpowiedniego rozmiaru. Biustonosze push-up, jak wszystkie inne, mogą wyrządzić Ci krzywdę, jeśli nie są prawidłowo dostosowane do Twojego ciała. Po czym poznać, że stanik ma dobry rozmiar? Jeśli wybrany egzemplarz nie uciska Cię, nie utrudnia oddychania oraz nie wywołuje żadnego dyskomfortu, a jednocześnie ładnie unosi i powiększa biust, prawdopodobnie jest odpowiednio dopasowany. A co, jeśli nie wiesz, jaki konkretnie rodzaj i krój biustonosza wybrać?

W bardzo dużej mierze jest to kwestia indywidualna. Warto dopasować stanik do dekoltu kreacji, którą zamierzasz założyć na ważne wydarzenie. Jeśli poszukujesz powiększającego modelu do noszenia na co dzień, warto zadbać o to, aby był on wygodny. Nie wszystkie fasony nadają się do regularnego używania. Biustonosze z bardzo mocnym usztywnieniem i dużymi wkładkami pozostaw na wielkie wyjścia. Noszone zbyt często mogą deformować piersi i powodować ból — nawet jeśli postarałaś się o dobranie odpowiedniego rozmiaru.

Czy push-up jest dla każdego?

Czy staniki typu push-up są zarezerwowane tylko dla kobiet obdarzonych niewielkim biustem? Zdecydowanie nie. Takie modele biustonoszy sprawdzają się również w przypadku tych pań, które nie są w pełni zadowolone z wyglądu swoich piersi i chcą skorygować ich wygląd bez ingerencji skalpela. Biustonosze push-up obecnie można spotkać nawet w bardzo dużych rozmiarach. Warto wspomnieć, że ten typ staników jest stworzony nie tylko do zakładania pod bluzki i sukienki z głębokim dekoltem. Świetnie sprawdza się także w połączeniu z obcisłymi ubraniami. Uniesiony, ładnie uformowany biust może znacznie poprawić wizualne proporcje sylwetki.

Na prawach rekłamy

Информационный портал Польши - самые свежие новости Польши на портале inPoland.net.pl. Новости, объявления, афиша, мероприятия, работа, легализация

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *