Mój pierwszy catering dietetyczny

Dieta z początku zdawała mi się sporym wyzwaniem. Zwłaszcza że nie mam szczególnie silnej woli i już po kilku dniach z łatwością wracam do dawnych zwyczajów, które niekonieczne są zdrowe. Co tu dużo mówić… lubię jedzenie i ciężko mi z niego rezygnować. Jednak w końcu stwierdziłam, że pora wziąć się za siebie i skorzystać z odpowiednich narzędzi.

Catering dietetyczny Ochota Warszawa jako pomoc w diecie

Zacznijmy od tego, czym w ogóle jest dieta pudełkowa. Jak sama nazwa wskazuje jest to jedzenie, które otrzymujemy w pudełkach. Przeważnie kurier przynosi każdego dnia 5 pudełek z odpowiednio przyrządzonymi posiłkami, które powinny wystarczyć nam na cały dzień. Zaspokajają dzienne zapotrzebowanie, nie powinno się po tym czuć głodu i łatwiej osiągać zamierzone cele. A jak to się prezentuje w rzeczywistości?

Czy fit catering zadziałał u mnie?

Z pewnym zaskoczeniem musze przyznać, że tak. Nie jestem osobą, która przepada za wszystkim. Jeśli mi się coś nie spodoba, odsuwam to jedzenie na bok. Nie tknę czegoś, co pod względem wyglądu, zapachu czy smaku nie przypadło mi do gustu.

Dlatego tak zaskoczył mnie catering pudełkowy. Postawiłam na zestaw, który miał mi pomóc zrzucić parę kilogramów. Przejrzałam zawczasu menu i stwierdziłam, że prezentuje się całkiem dobrze. Choć z tyłu głowy miałam, że pewnie i tak połowy z tych rzeczy nie tknę. Ale gdy tylko pudełka znalazły się w domu… przepadłam.

Nie wiem, jaki dar mają ci kucharze, ale wszystko smakowało wyśmienicie. Odpowiednio doprawione, pyszne, sycące. Niczego nie trzeba dodatkowo dosalać i dodawać cukru. Poza tym często w menu pojawiają się także ciasta. Tak, mogłoby się wydawać, że ciasta na diecie to bardzo zły pomysł. I tak może być, jeśli nie są przygotowane w odpowiedni sposób. A na tym catering pudełkowy zna się jak nikt.

Jedzenie z dostawą do domu

Na koniec chciałabym Wam trochę jeszcze opowiedzieć o samej diecie pudełkowej. Jak wyglądało zamawianie, jaki jest wybór.

Menu jest całkiem porządnie zrobione. Nie jest przekombinowane, ale posiada taką różnorodność wyboru, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Brak cukru, mała ilość soli (tylko tyle, ile jest niezbędne) to także dodatkowa zaleta. Poza tym mimo tych braków wszystko smakuje wyśmienicie.

Świetną opcją jest także opieka dietetyka, którego można podpytać o radę i dowiedzieć się, jakie rozwiązanie w danej sytuacji będzie się najlepiej prezentowało. Poza tym pomaga w wyborze odpowiedniej diety, która zaspokoi potrzeby, a jednocześnie sprawi, że kilogramy będą spadać.

Zamówienie zestawu z jedzeniem pudełkowym dla siebie nie jest trudne. Wchodzimy na stronę, wybieramy odpowiedni zestaw, kaloryczność, ilość posiłków oraz dni, przez które chcemy przyjmować pudełka. Potem wystarczy czekać na kuriera, który każdego dnia przywiezie pyszne jedzenie.

A teraz najważniejsze: czy udało mi się rzeczywiście schudnąć? Gdy zerkam na wagę, to sama nie wierzę, że przy tak sycących i pysznych posiłkach można tak łatwo zrzucać kilogramy. Dlatego chętnie polecam Wam catering dietetyczny z dostawą.

Информационный портал Польши - самые свежие новости Польши на портале inPoland.net.pl. Новости, объявления, афиша, мероприятия, работа, легализация

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *