Головний тренер української збірної високо оцінив підтримку вболівальників у Вроцлаві на вчорашньому матчі з Францією.
Сергій Ребров після вчорашнього матчу у Вроцлаві у відповідь на запитання inPoland.net.pl поділився враженнями від атмосфери на трибунах:
„Ми бачили (підтримку – inPoland), ми дуже вдячні вболівальникам. Вони дійсно створили атмосферу, гравці це відчували.
Дуже вдячні всім вболівальникам, хто прийшов. Це дійсно було дуже цікаво і я думаю, що це натхнення додавалися гравцям. Ми грали проти збірної Франції, це було важко, але я думаю, що вони сьогодні віддали усі сили. Ми четвертий раз граємо у Вроцлаві і усі рази відчули підтримку вболівальників” – прокоментував Сергій Ребров.
Додамо, під час виконання гімну України вболівальники на трибунах розтягнули банер із написом «Фортеця Європи»:


Нагадаємо, цієї осені збірна України проведе також матчі у Кракові та Варшаві.
.


