“Шльонськ” громить хожувський “Рух”

Підопічні Яна Урбана невимушено розбили свого сьогоднішнього опонента з рахунком 6:0, здобувши, таким чином, найпереконливішу перемогу в сезоні.

«Шльонську» необхідно було вибиратися з кризової ями, до якої вроцлавська команда втрапила останнього місяця. У Вроцлаві зачекалися перемоги своїх улюбленців: востаннє «зелено-біло-червоні» перемагали 31 березня. Серія невдалих матчів поставила «Шльонськ» на межу вильоту. Для укріплення свого турнірного положення команді була необххідна лише перемога у сьогоднішній грі.

polskikraj

І «Шльонськ» продемонстрував чи не найкращу гру у весняній частині чемпіонату. «Рух» намагався чинити опір лише в першому таймі, коли перевага господарів на полі та на табло була мінімальною. Вроцлавську команду вивів вперед Каміль Білінський на 17 хвилині, в високому стрибку замкнувши головою верховий простріл Лукаша Мадея.

Після голу «Шльонськ» продовжував нарощувати перевагу, впевнено володіючи м’ячем та розігруючи агресивні наступальні комбінації на підступах до штрафної «Руху». Гра гостей характеризувалася відсутністю злагоджених дій та неточністю у передачах та розіграшах м’яча.

У другому таймі вроцлавські глядачі стали свідками справжньої гольової феєрії у виконанні господарів. За шість хвилин «Шльонськ» забиває тричі, остаточно знімаючи питання про сьогоднішнього переможця. На 50 хвилині Моріока добив м’яч до сітки після сейву Лібора Грдлічки. На 54 хвилині Білінський замикає простріл справа, роблячи перевагу господарів розгромною. А ще за дві хвилини капітан Пьотр Целебан вдало підстеріг кулястого після розіграшу кутового і збільшив перевагу своєї команди до чотирьох м’ячів.

Гол останнього остаточно нокаутував «Рух». У хожувської команди зникли останні спроби опору, а «Шльонськ» догравав гру у своє задоволення. На 71 хвилині Білінський оформив хет-трик, а ще за десять хвилин Рьота Моріока увійшов з м’ячем до штрафної і переграв Грдлічку, забивши свій другий гол у грі.

«Шльонськ» розгромив «Рух» з непристойним рахунком 6:0, продемонструвавши найкращий гольовий показник у нинішньому сезоні. Завдяки перемозі підопічні Урбана убезпечив свої позиції у турнірній таблиці Екстракляси, піднявшись на 11 місце. Проте, часу для святкування яскравої перемоги у вроцлавської команди відсутній. Вже найближчого вівторка, 16 травня на нас чекає дербі Нижньої Сілезії – «Шльонськ» завітає у гості до любінського «Заглембє».