“Шльонськ” програє у Кракові

«Зелено-біло-червоні» так і не зуміли знайти ключ до воріт «Краковії», мінімально поступившись – 0:1. Поразка значно ускладнює шанси підопічних Урбана на потрапляння до першої вісімки.

Після впевненої звитяги над «Короною» у попередньому турі вроцлавські вболівальники були перепововнені оптимізмом і розраховували, мінімум, на те, що «Шльонськ» не втратить очки у Кракові. Але сталося так, що сценарій сьогоднішньої гри можна охарактеризувати словами колишнього капітана російської футбольної збірної: «ваші очікування – це ваші проблеми!».

Перед грою Ян Урбан обрав кредо: «переможний склад не змінюють» і випустив у старті той же склад, котрий розгромив «Корону» тиждень тому. На неефективність такого плану від головного тренера уже на 9 хвилині вказав Пьотр Польчак. До голу призвела неузгодженість воротаря Маріуша Павелека, котрий невдало зіграв на виході і вроцлавських оборонців, які не вгледили за капітаном «Краковії». 1:0 на користь господарів, однак це був лише першим актом нещасть «Шльонська» цього вечора. На 27 хвилині зазнав травми і був вимушений покинути газон один з ключових гравців «зелено-біло-червоних» Жоан Роман. Втрата лідера негативно позначилася на грі «Шльонська», в цілому. Гравці фактично не створювали загрози для воріт Гжегожа Сандомерського.

Вийняток – момент у середині другого тайму, коли Сандомерський не дав відзначитися Білінському та Моріоці. Японець, натомість, вніс свою лепту у загальний сценарій краківськкої невдачі, отримавши жовту картку, яка стає для нього четвертою в сезоні. Це означає, що у наступному матчі проти «Гурніка-Ленчна» Рьота своїй команді – не помічник.

Поразка цілком може стати фатальною для «Шльонська». У вроцлавської команди залиштаються лише теоретичні шанси потрапити до першої вісімки команд, які боротимуться за призові місця. «Шльонську» належить виграти два завершальні матчі першого раунду Екстракляси і сподіватися на втрату очок прямими конкурентами, які перекривають наразі команді шлях до 8 позиції – щецинського «Погоню», краківської «Вісли» та «Корони» з Кельце.

Наступну гра відбудеться у Вроцлаві, у Велику Суботу, 15 квітня. «Шльонськ» прийматиме останню команду чемпіонату «Гурнік-Ленчна».