26 липня, у зоні вболівальника TWG 2017, відбудеться святкування Kaufland Athlete’s Party, і у зв’язку з цим поїде додатковий транспорт.
241 (1 додатковий маршрут) на трасі:
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego (петля)
243 (2 додаткові маршрути) на трасі:
Galeria Dominikańska – Oławska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie
243 (2 додаткові маршрути) на трасі:
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Pilczyce
245 (2 додаткові маршрути) на трасі:
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Dokerska – Pilczycka – Maślicka – Kozia
246 (2 додаткові маршрути) на трасі:
Galeria Dominikańska – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta – pl. Daniłowskiego – Kasprowicza – Broniewskiego – Obornicka – Zajezdnia Obornicka
247 (2 додаткові маршрути) на трасі:
Rynek – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki
247 (2 додаткові маршрути) на трасі:
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego pętla
249 (3 додаткові маршрути) на трасі:
Dw. Autobusowy – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (петля)
251 (2 додаткові маршрути) на трасі:
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka (петля)
251 (3 додаткові маршрути) на трасі:
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Gorlicka – Litewska – Poleska -Kiełczowska – Żmudzka – Litewska (петля)
253 (2 додаткові маршрути) на трасі:
Galeria Dominikańska – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Bacciarellego – Bartoszowice
253 (2 додаткові маршрути) на трасі:
Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Kamiennogórska – Małopolska – Wielkopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego – Leśnica
255 (2 додаткові маршрути) на трасі:
Galeria Dominikańska – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla
Квиток на нічні автобуси коштуватиме 3,20 зл. та 1,60 – пільговий.