«Шльонск» здобув перший бал у новому календарному році, зігравши внічию з «Лехом», але все ще не забив. У матчі з «Відзевом» необхідно було виправляти цю ситуацію. У стартовому складі команди Яцка Магєри не вийшов Ерік Експозіто, що здивувало враховуючи вплив цього гравця в атаці клубу. Замість нього було зроблено ставку на Патріка Клімалу, який лише взимку відправився до Вроцлава.
На початку матчу було декілька небезпечних моментів, але командам забити не вдалося. Далі «Шльонск» намагався підходити до воріт Рафала Гікєвіча, чемпіона Польщі у складі вроцлавської команди 2012 року, але «Відзев» не дозволяв увірватися до штрафного майданчика задля акцентованого удару.
На 31-ій хвилині Єгор Маценко чудово виграв у м’яч у гравці опонента і розгорнув атаку на своєму фланзі, але на ближньому куті добре зіграв Гікєвіч.
Далі відбувся ідеальний крос від українського захисника, але його товаришу по команді не вистачило трішки влучності, щоб головою завдати удару в площину воріт гостей. Найкраща можливість забити у першому таймі була в Патрика Клімали, втім йому не вдалося переграти воротаря після виходу сам на сам.
Ближче до завершення першого тайму «Шльонску» вдалося забити, але гол відмінили через офсайд і в підсумку далі був нічийний результат. На початку другого тайму нарешті відбувся перший м’яч команди Яцка Магєри у календарному році, коли Матіас Науель впевнено реалізував пенальті і експресивно святкував разом з товаришами.
Завдяки голу колектив з Вроцлава відчув ще більшу впевненість в собі і якщо за справжнім шоу на трибунах у виконанні вболівальників команд можна встановити паритет, то на полі краще був саме лідер Екстракляси.
Було багато моментів, а один з них завершився ривком Матіаса Науеля за спини захисникам, чудовому обіграшу воротаря і чіткому удару в пусті ворота. «Відзев» все ж відповів голом Імада Рондича, але на інше не вистачило часу.
Завдяки даній перемозі «Шльонск» вийшов в лідери чемпіонської гонки у Екстраклясі.
Єгор Маценко: „Це був дуже насичений тиждень, вся команда працювала на високих обертах і ми отримали бажаний результат. Багато вболівальників нас підтримувало, тому що це дуже важливий матч для них, кожен гравець був сконцетрований з самого ранку і це нам допомогло. Ми провели трішки слабший перший тайм, але в другому забили гол і це дуже радує. Сподіваюся, що ми продовжимо грати так і надалі.
Епізод, коли зі мною говорив Яцек Магєра, був ігровим, тоді ми якраз перебудувалися. Тренер хоче, щоб я давав емоції, я старався, було трохи важко, отримав непотрібну жовту картку, через яку не зіграю в наступному матчі. Я далі працюю і знаю, що не віддам свого місця у складі, коли ти маєш підтримку від тренерського штабу, батьків, це лише мотивує тебе.
Ми трішки хвилювалися ближче до завершення матчу, тому необхідно швидше комунікувати один з одним, кожен хотів довести його до здобуття трьох балів. Команда дуже щаслива, тому що коли виграєш – це зовсім інша атмосфера. Будемо вірити в те, що ця перемога дасть нам імпульс рухатися до чемпіонства і щоб весь Вроцлав зміг весною відсвяткувати здобуття титулу.
У роздягальні були пісні на користь Матіаса Науеля. В нас є тренер воротарів, який дуже часто заводить команду різноманітними скандуваннями, це такі емоції, які ніде не купиш і необхідно тримати такий настрій і надалі, щоб вигравати кожного матчу„.


