Сезон Першої ліги для «Шльонска» Вроцлав завершено, причому завершено тріумфально. Якщо «Вісла» Краків зуміла виграти золоті медалі, то «орли» посіли друге місце у турнірній таблиці, яке також дає право напряму підвищитись в класі.
Команда Анте Шимунджі мала невеликий спад по ходу нинішньої кампанії, але зуміла з максимальною концентрацією провести фінальний етап, набрати потрібні очки й повернутися в Екстраклясу. Фінальний матч проти «Погоні» Гроджіск Мазовєцкі був формальністю й можливістю для вболівальників нарешті відсвяткувати швидке повернення до елітного дивізіону.
На 2-ій хвилині відбулася символічна заміна – Петр Шварц, капітан команди, який її залишає, під аплодисменти трибун залишив поле. Справжній символ клубу зі столиці Нижньої Силезії.



Протягом першого тайму майже не було небезпечних моментів. «Шльонск» намагався створювати якісь потенційні нагоди, але м’яч не йшов у ворота.
На старті другого тайму «Погонь» створила чи не найкращий свій момент в матчі – відбувся подвійний удар, один з яких парирував воротар, а інший захисники.
Трішки пізніше відбувся удар з-за меж штрафного майданчика, хоча він вийшов неточним.
Хороший момент виник на 80-ій хвилині, коли «орли» розіграли швидку комбінацію – врятував голкіпер.
Матч завершився закономірною нульовою нічиєю.

Таким чином, «Шльонск» офіційно повернувся до елітного дивізіону. Після гри клубу вручили спеціальний приз з приводу підвищення в класі.
Потім команда поїхала святкувати цю подію на plac Wolności разом з вболівальниками.
Фото: InPoland


