«Відзев» Лодзь переміг «Лехію» Гданськ з рахунком 3:1 у надзвичайно важливому матчі «за шість очок» у боротьбі за виживання в Екстраклясі. Для лодзян ця перемога стала вже третьою поспіль домашньою, завдяки чому їхні шанси на збереження прописки в еліті перед двома останніми турами виглядають значно кращими. Втім, доля обох клубів вирішиться саме у заключних матчах сезону.
У складі «Лехії» на полі з’явилися троє українців — Максим Дячук, Іван Желізко, який став автором єдиного гола гданського клубу, а також Антон Царенко, що вийшов на заміну. Богдан Сарнавський провів матч на лаві запасних, тоді як Богдан В’юнник не потрапив до заявки через травму, отриману в попередньому турі.
Нижче — ексклюзивний фоторепортаж із матчу.






















Фото: Олександр Наголюк.


