Найближчими днями у русі громадського транспорту Вроцлава відбудуться деякі зміни:
31 травня 2018 року (четвер — Божого Тіла) — всі трамвайні та автобусні лінії курсуватимуть відповідно до недільного розкладу руху.
1 червня 2018 р. (п’ятниця)
Всі трамваї і автобусні лінії працюватимуть відповідно до суботнього розкладу руху за винятком лiній 602 і 607.
Автобусні маршрути 602 і 607 будуть курсувати відповідно до робочого розкладу руху з наступними змінами:
– призупинено рух лінії 602 в напрямку з центрального вокзалу до концерну LG о 6:00 і 7:00;
– призупинено рух маршруту 607 від зупинки „Квиська” до концерну LG о 6:05 i 15:19;
– призупинено рух лінії 602 від концерну LG до Вроцлава о 7:00, 7:50 і 15:30;
– призупинено рух лінії 607 від концерну LG до Вроцлава о 7:15 і 16:20.
2 червня 2018 року (субота) — всі трамвайні та автобусні маршрути будуть курсувати відповідно до суботнього розкладу руху.
3 червня 2018 року (неділя) — всі трамвайні та автобусні маршрути будуть курсувати відповідно до недільного розкладу руху.
Крім того, з метою покращення комунікаційного доступу до Hali Stulecia, Pergoli, Ogrodu zoologicznego i Afrykarium передбачено, що:
31 травня 2018 року (четвер)
1 червня 2018 р. (п’ятниця)
2 червня 2018 року (субота)
буде запущено в рух спеціальну трамвайна лінію T9, що курсуватиме за наступним маршрутом:
Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj
Лінія буде працювати з інтервалом кожні 20 хвилин з 11:00 до 19:00.
Вартість проїзду в громадському транспорті Вроцлава (звичайні лінії), включаючи спеціальну лінію T9, становить 3,40 злотих (одноразовий звичайний квиток) та 1,70 злотих (одноразовий пільговий квиток) або проїзд здійснюється на основі часових квитків.
Джерело:
Муніципальне управління у Вроцлаві