Впевнена перемога вроцлавського «Імпелю» над лідером волейбольної першості

21 березня глядачі спортивного комплексу Hala Orbita стали свідками звитяги місцевого волейбольного команди «Імпель» над безпосереднім конкурентом по турнірній таблиці та діючим чемпіоном – «Хеміком» з Поліце. Показавши яскраву гру вроцлавські волейболістки подолали своїх суперниць з рахунком 3:1.

У столиці Нижньої Сілезії відбувлася гра першої та другої команди нинішнього розіграшу чемпіонату Польщі з волейболу серед жінок. Волейболістки «Імпелю» зуміли нав’язати хід гри вже з перших секунд матчу. Агресивні атакувальні дії господарок на старті, вочевидь, збили “Хемік» з пантелику. Ігрова перевага вилилася в комфортний розрив у рахунку з розривом у чотири, а потім і п’ять м’ячів. «Хемік» зумів оговтатися лише ближче до середини пешої четверті і навіть відновив статус-кво на нетривалий період. Завдяки кращій сконцентрованості волейболістки «Імпелю» зуміли вирвати перемогу у першому періоді.

polskikraj

Певний дисонанс намітився у грі вроцлавської команди протягом другої та початку третьої четверті. Друга половина гри була за «Хеміком», чиї волейболістки впевнено розпочали і третю четверть де повели у рахунку на старті. На щастя для місцевих вболівальників «Імпель» вчасно стрепенувся і зумів скоротити відставання і вийти вперед. Середина третьої четверті стала ключовою у грі: вроцлвські волейболістки не лише зрівняли рахунок, але й повністю переломили хід гри, яка починала складатися на користь «Хеміка». Стрімкі наступальні дії та повна самовіддача у обороні дозволили «Імпелю» взяти гору у двох останніх періодах матчу та надломили впевненість опоненток.

«Імпель» виявився сильнішим у трьох четвертях (25:21, 22:25, 25:21, 25:19) і записали на свій рахунок перемогу 3:1 за підсумком чотирьох відіграних періодів. Перемога дозволила вроцлавській команді скоротити відставання від «Хеміка» і закріпитися на 2 позиції. Поразка у Вроцлаві не вплинула на турнірне положення волейболісток із Поліце – як і раніше команда з Західнопоморського воєводства лідирує у турнірній таблиці чемпіонату Польщі з волейболу серед жінок. На користь «Хеміка» солідний очковий гандикап, який дозволяє не оглядатися на переслідувачів. Наразі, відставання «Імпелю» від першого місця налічує 5 пунктів. Аби здобути своє перше звання чемпіона Польщі вроцлаським волейболісткам необхідно не лише викладатися на повну у наступних іграх, але й розраховувати на везіння, яке полягатиме у втраті «Хеміком» очок.