У цю суботу (10 березня) буде запущено в рух новий автобусний маршрут до Псі-Поля (Psie Pole). Номер автобусного маршруту — 121. Нова автобусна лінія пройде на трасі площа Грюнвальдзка — Кельчовський цвинтар (plac Grunwaldzki – Cmentarz Kiełczowski). Маршрут замінить нині діючу лінію 331, що йде від площі Грюнвальдзкької до петлі Литовської (placu Grunwaldzkiego do pętli na Litewskiej).
Автобусні маршрути 121 в години пік (від 6:00 до 8:00 і від 15:00 до 18:00) курсуватимуть кожні 10-15 хвилин, а в решту години доби — кожні 30 хвилин. У суботу і неділю планується один курс протягом години.
Маршрут лінії 121:
Cmentarz Kiełczowski – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Gorlicka – Nowogorlicka – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – Skłodowskiej-Curie – Reja (nawrót na skrzyżowaniu ulicy Skłodowskiej-Curie i Polaka).
Після запуску нової лінії 121 старий маршрут 131, що курсував до Кельчовського цвинтаря, буде ліквідовано. Абонементи, придбані до 10 березня для подорожі лінією 331, будуть дійсні до кінця терміну їх дії і будуть актуальні у всіх автобусних і трамвайних маршрутах, які охоплюють напрям лінії 331. З найближчої суботи вже не буде можливості придбати квитки на лінію 331 — при купівлі квитків та абонементів слід вибирати лише лінію 121.
З наступної суботи, також, буде перейменовано назви двох зупинок. «Медичний університет», розташований уздовж вулиці Боровської на висоті лікарні, тепер буде називатися “Боровська (лікарня)”, а зупинка “Твардогурська”, розташована на перетині вулиць Камєнського і Міліцкей (Kamieńskiego і Milickiej) буде носити назву “Milicka” („Milicka”).
Джерело: MPK Вроцлав.