Сьогодні о 9 ранку у Вроцлаві завили сирени. Перед цим мешканці отримали повідомлення від Урядового центру безпеки (RCB) про початок начань «Nadodrze 2026 – Bezpieczne Osiedle». За сценарієм, місто проводить евакуацію після прильоту
Центр урядової безпеки надіслав сповіщення на прохання міста. Метою було повідомити мешканців про те, що у зв’язку з навчаннями в районі Надодже будуть активовані системи оповіщення. У навчаннях беруть участь міська варта, поліція, пожежна служба та інші муніципальні підрозділи, відповідальні за захист цивільного населення.
Як розповів Бартломей Баяк, керівник Центру кризового управління у Вроцлаві, навчання зосереджені на евакуації великої кількості людей під час потенційних загроз. Він заявив, що метою навчань є виявлення слабких місць у спільній діяльності служб для покращення співпраці.
Місто оголосило, що за сценарієм буде відпрацьовуватися атака на критичну інфраструктуру. Міська влада хоче бути готовою до можливої евакуації населення. За сценарієм, перший епізод стосувався пожежі на Вроцлавській ТЕЦ. Другий епізод – забруднення території та евакуації. В рамках навчань людей частково евакуюватимуть до тунелю під станцією Надодже.
Фото Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego Wrocławia


