«Заглембє» обігрує «Арку» в Любіні

Завдяки голу Філіпа Стажинського «мідяно-біло-зелені» мінінмально перемагають «Арку» із Гдині з рахунком 1:0.

В заключному матчі 22 туру Екстракляси «Заглембє» в Любіні приймав гостей з Балтійського побережжя. Ця гра стала для любінської команди дебютною в 2017 році, оскільки матч минулого туру проти «Гурнік-Ленчна» перенесена на весну, з-за несприятливих для футболу погодних умов.

Єдиний гол у грі, котрий і зумовив остаточний результат матчу провів гравець збірної Польщі Філіп Стажинський. На 55 хвилині другого тайму півзахисник впевнено реалізував пенальті, котрий було назначено за гру рукою у власному штрафному майданчику захисника «Арки» Міхала Марч’яніка. Зазначимо, що для Філіпа це був перший гол після ігрової паузи, пов’язаної з травмою.

«Заглембє» Любін наразі розташовується на п’ятій позиції турнірної таблиці, маючи у своєму активі 34 бали.