Заглембє виграє в Любліні

«Мідяні» вибороли три пункти у «Гурніка» із Ленчни завдяки двом забитим м’ячам на останніх хвилинах.

Перший тайм був за господарями. На 8 хвилині іспанський півзахисник Хаві ударом зі штрафного перевірив на міцність поперечку воріт Полячека. Пройшло ще 8 хвилин і гості повели у рахунку – гол у бразильському стилі забиває захисник «Гурніка» Жерсон. Асистував йому інший бразильський оборонець Леандру Мессіаш, знаний українському вболівальникові виступами за ужгородське «Закарпаття» та луцьку «Волинь». Леандру на правому куті воротарської зробив скидку головою до центру на вільного Жерсона, який стоячи спиною до воріт, п’яткою проштовхнув м’яч у правий нижній кут воріт.

«Заглембє» поновлює статус-кво за п’ять хвилин до антракту зустрічі. Філіп Стажинський отримавши пас з глибини поля увійшов до штрафної «Гурніка» і блискавично відпасував наліво на набігаючого Тосіка, який гарматним ударом розстрілює сітку воріт – 1:1. «Мідяні» одразу ж могли подвоїти рахунок, але Каміль Мазек вирвавшись на рандеву з воротарем пробив в останнього.

У другому таймі «Заглембє» продовжував нарощувати напргу біля воріт гостей. Однак, останній бар’єр «мідяним» ніяк не давався. Хтозна чи вдалося б любінській команді пробити оборонні редути «Гурніка», якби не елемнт везіння. На 87 хвилині після удару Возняка з лінії штрафної м’яч влучає у руку захисника Джвігали. Арбітр матчу не вагаючись назначив пенальті. З ударом Возняка воротар гостей впорався, однак був безсилим перед добиванням Адама Букси.

На третій компенсованій хвилині Ярослав Кубіцкій потужним ударом з двадцяти метрів остаточно хоронить надії «Гурніка» – 3:1.

Завдяки перемозі «Заглембє» вслід за «Шльонськом» гарантує собі місце в елітному футбольному дивізіоні на наступний сезон. Тож і у сезоні 2017/2018 обидва колективи тішитимуть Нижньосілезьких шанувальників футболу своє грою.