inPoland.net.plinPoland.net.pl
  • Новини
    • Польща
      • Нижняя Силезия
      • Вроцлав
      • Варшава
      • Краков
    • Суспільство
    • Події
    • Транспорт
    • Екологія
    • Спорт
    • Кримінал
    • Лайфстайл
  • Робота
    • Опублікувати вакансію
  • Легалізація – карта побиту
  • Каталог послуг та компаній
    • Красота и здоровье
      • Массажные услуги
      • Парикмахерские услуги
      • Салоны красоты
      • Услуги на дому
    • Авто
      • Мойка автомобиля
      • Техническое обслуживание
      • Уроки вождения
    • Техническое обслуживание
    • Салоны красоты
    • Строительство (услуги)
    • Парикмахерские услуги
    • Ремонт одежды
    • Хостелы/Отели
    • Стоматология
    • Языковые школы
    • Рестораны/кафе/пиццерии/суши
  • Блог про Польщу
  • Спецпроекти:
    • Бесплатные консультации по вопросам легализации
    • Банки в Польше: где открыть счет, как получить банковскую карточку, денежные переводы
    • Reklama na portalu – Реклама на портале inPoland.net.pl
    • Примеры документов для иностранцев в Польше
    • Премия портала inPoland«EmAss» ( Emigration Assistant)
    • Страхование в Польше – авто – OC/AC, медстраховка, несчастные случаи – консультации
    • Экскурсия по Вроцлаву
    • Эксперт – вопросы о жизни в Польше, консультации, пребывание в Польше, страховка
O nas
Kontakt
Команда inPoland.net.pl
Про портал
© 2016-2026 InPoland.net.pl. All Rights Reserved.
Зараз читаєш Двоє українців влаштували дискотеку в Польщі просто посеред дороги
Поділитися
Aa
inPoland.net.plinPoland.net.pl
Aa
Пошук
  • Новини
    • Польща
    • Суспільство
    • Події
    • Транспорт
    • Екологія
    • Спорт
    • Кримінал
    • Лайфстайл
  • Робота
    • Опублікувати вакансію
  • Легалізація – карта побиту
  • Каталог послуг та компаній
    • Красота и здоровье
    • Авто
    • Техническое обслуживание
    • Салоны красоты
    • Строительство (услуги)
    • Парикмахерские услуги
    • Ремонт одежды
    • Хостелы/Отели
    • Стоматология
    • Языковые школы
    • Рестораны/кафе/пиццерии/суши
  • Блог про Польщу
  • Спецпроекти:
    • Бесплатные консультации по вопросам легализации
Не маєш акаунта? Ввійти
Слідкувати за нами
© 2016-2026 inPoland net.pl All Rights Reserved.
Суспільство

Двоє українців влаштували дискотеку в Польщі просто посеред дороги

O.Nawrocka
Останнє оновлення 14.10.2021 20:30
O.Nawrocka Опубліковано 15.10.2021
Поділитися
2 хв читання
Поділитися

Двоє чоловіків, будучи напідпитку, намагались відремонтувати зламану машину посеред однієї з вулиць у Легниці: увімкнули гучну фонову музику і взялися до роботи.

Але тим самим вони привернули увагу мешканців. Незвичайні сцени відбувалися в Легниці. На одній з вулиць двоє повністю п’яних чоловіків намагалися завести автівку, яка “заглохла” посеред дороги. Можливо, ніхто б не звернув на них особливої ​​уваги, якби не той факт, що вони включили музику, яку чули всі мешканці в радіусі кількох сотень метрів.

Занепокоєні мешканці повідомили чергового, що з машин, що стоять на дорозі, лунає гучна музика. Через пізню годину на місце були направлені офіцери, які одразу помітили, що транспортний засіб перекриває проїзд, а двоє чоловіків стоять біля нього.

Під час розмови правоохоронці відчули сильний запах алкоголю від збентежених водіїв. Алкотестер показав майже 2,7 проміле у 32-річного українця та 1,7 проміле у його колеги – 26-річного безвідповідального водія.

Як виявилось, авто раптово “заглохло”, тож водій покликав свого колегу, і вже вдвох вони спробували якось зремонтувати авто, щоб припаркувати його на стоянці. Але “ремонтні роботи” переросли у незаплановану вечірку.

Чоловіки почули звинувачування у керуванні автомобілем у нетверезому стані, що карається позбавленням волі на строк до 2 років, великим штрафом та забороною керування автомобілем.

Зверніть увагу на новини по цій темі:

  • У Польщі закрили єдину дискотеку для українців
  • Сотні трупів лисиць: у Польщі невідомі влаштували полювання-змагання (ФОТО)
  • У Польщі активісти влаштували протест біля центру для біженців
  • 6-ро поляків влаштували вечірку в літаку: з цигарками та алкоголем
  • Два 200-кілограмові лосі влаштували затор у Варшаві
  • У Польщі посеред літа випав сніг
  • У Польщі зґвалтували білоруску посеред вулиці
  • Посеред вулиці у Варшаві повзав велетенський пітон
Карта побыта в Польше
Теги #транспорт, авто, Легниця, новини, ПДР, Польща, ремонт авто, Українці в Польщі
Відправити друзям?
Facebook Twitter Telegram Копіювати лінк Друкувати
Поділитися
від O.Nawrocka
Слідкувати
Журналіст, перекладач, філолог. Люблю важку музику та цікаві книги. Керуюсь принципом: "Світ завжди відкритий для нас. І навіть якщо у мене не буде моря й високих гір, то будуть озера та пагорби." ©
Попередня стаття В польському місті Ополе організували спеціальні курси та навчання для українців
Наступна стаття Зловмисник у Польщі кинув коктейль Молотова в ресторан і вистрілив у працівника
76 коментарів 76 коментарів
  • Микола Урсул Микола Урсул pisze:
    16.10.2021 o 11:23

    Дурні ляхи..Замість того щоб приєднатись до компанії,визвали копів..

    Odpowiedz
  • Mykola Kozachuk Mykola Kozachuk pisze:
    16.10.2021 o 10:42

    Слава Україні

    Odpowiedz
  • Сергей Прасолов Сергей Прасолов pisze:
    16.10.2021 o 10:38

    Колхозники

    Odpowiedz
  • Олександр Аверін Олександр Аверін pisze:
    16.10.2021 o 10:03

    Скільки вас дут диванні коментаторі. За собою дивіться паршиві люди.

    Odpowiedz
  • Віталя Головатюк Віталя Головатюк pisze:
    16.10.2021 o 09:24

    На городі бузина, а в Києві дядько. Ви спочатку подивіться шо в Україні робиться! Хулі нам ті польські новості. С такими цінами і зарплатами простим трудягам будуть пиздарики! А там наші отдихають, бо є за шо!

    Odpowiedz
  • Юра Головко Юра Головко pisze:
    16.10.2021 o 08:30

    Уроди,

    Odpowiedz
  • Луганский Серега Луганский Серега pisze:
    16.10.2021 o 08:25

    Поляки скоро уже при виде украинца будут креститься!))) Или осиновый кол носить будут.))

    Odpowiedz
    • Олександр Аверін Олександр Аверін pisze:
      16.10.2021 o 10:04

      Луганский Серега рускі на донбасі хрестяться і грузом 200 як мусор вивозять.

      Odpowiedz
    • Луганский Серега Луганский Серега pisze:
      16.10.2021 o 11:13

      Олександр Аверін дерево, камыши, элктро…опора, Бендера, поляки!!!

      Odpowiedz
  • John Klaus John Klaus pisze:
    16.10.2021 o 07:05

    Здесь нет ничего ужасного

    Odpowiedz
  • Vitalii Nastasciuc Vitalii Nastasciuc pisze:
    16.10.2021 o 05:55

    Довбо-би україни

    Odpowiedz
  • Сергеев Сергеев Сергеев Сергеев pisze:
    16.10.2021 o 03:44

    Дядя не поможет там

    Odpowiedz
  • Mikolaj Polski Mikolaj Polski pisze:
    15.10.2021 o 22:58

    А чому ви номери автомобіля заховали? Це злочинці на БМВ? Вас посодють за це

    Odpowiedz
  • Aleksandrina Shcherbina Aleksandrina Shcherbina pisze:
    15.10.2021 o 22:55

    Безвіз

    Odpowiedz
  • Pawlo Bilous Pawlo Bilous pisze:
    15.10.2021 o 22:54

    Ну і норм,наші зробили дискотеку,замість того щоб хуєсосити їх,краще підтримали,то хуйня,а те що на заправці в Берліні в 4:30 не наші лезгінку гоцали то хуйня,давай підорь наших,і в майбутньому хуй хто допоможе ,коли почують рідну мову в проблемній ситуації,ми так привикли,та шо я розпинаюся,в маршрутці впала жінка,і всі як овци дивилися на її,я встав,підняв ,її очі просили про допомогу,і коли вона присіла на моє місце,тихо тихо я почув дякую,від того,що просто вона була знесиленна,а не алкашка зайобана ,як 80%думають до цього часу,бачивши людину лежачою горизонтально на поверхні

    Odpowiedz
  • Oleg Kurilo Oleg Kurilo pisze:
    15.10.2021 o 21:53

    Хто жив і працював з поляками,той добре знає,що таке поляк в запоі,українці порівняно з ними ангели!А всі грьобані коментатори,які розказують що українці позорять націю-хай ідуть в сраку!

    Odpowiedz
    • Vova Rostotskiy Vova Rostotskiy pisze:
      15.10.2021 o 21:54

      Oleg Kurilo

      Odpowiedz
  • Vova Rostotskiy Vova Rostotskiy pisze:
    15.10.2021 o 21:32

    Можна подумати , що Поляки таке не творять ))))

    Odpowiedz
  • Сергей Белоус Сергей Белоус pisze:
    15.10.2021 o 21:17

    хай знають наших

    Odpowiedz
  • Віталій Колішко Віталій Колішко pisze:
    15.10.2021 o 21:14

    Хай за своїх напишуть. Такі самі алкани ходять і їздять обісцяні обкурені.

    Odpowiedz
    • Vova Rostotskiy Vova Rostotskiy pisze:
      15.10.2021 o 21:33

      Віталій Колішко ага , а то а десять раз гірші

      Odpowiedz
  • Vova Egri Vova Egri pisze:
    15.10.2021 o 21:10

    Одно бидло по всій Європі

    Odpowiedz
  • Луганский Серега Луганский Серега pisze:
    15.10.2021 o 21:07

    Снова будут ныть что полиция жестоко задержала и побила бедных и не в чём невинных украинцев!!!

    Odpowiedz
    • Yuriy Hohol Yuriy Hohol pisze:
      16.10.2021 o 07:23

      Луганский Серега москаль дивись за своїм руским бмдлом де не поїде всюди відзначиться наша раша віздє параша

      Odpowiedz
    • Луганский Серега Луганский Серега pisze:
      16.10.2021 o 08:18

      Yuriy Hohol таких зверей нужно депортировать из Польши, если вести себя в гостях не могут! Только украинцы и слышно что отличаются в Польше.

      Odpowiedz
  • Наталія Зубенко Наталія Зубенко pisze:
    15.10.2021 o 20:59

    Наші де не поїдуть скрізь себе покажуть

    Odpowiedz
  • Юрій Лихва Юрій Лихва pisze:
    15.10.2021 o 20:58

    Оштрафували за керування автомобілем який не заводився ?Тут ще можна посперечатися хто з них дибіл.

    Odpowiedz
    • Светлана Антоненко Светлана Антоненко pisze:
      15.10.2021 o 23:46

      Юрій Лихва щоб писати – треба знати закони тієї країни. Якщо транспортний засіб є нестравний – ви щановний якщо будете в Польщі не можете самі його на дорозі ремонтувати. Хоть ви майстер на всі руки. Ви повидні визвати евакуватор.Це стосується і заміни колеса.Самі – ні!! Це мандат. Це закон. Так що ви там писали на рахунок дибіла??

      Odpowiedz
  • Рибачок Олександр Рибачок Олександр pisze:
    15.10.2021 o 20:28

    Позорять цю Україну. Уже нема куди далі.

    Odpowiedz
  • Ігор Тапата Ігор Тапата pisze:
    15.10.2021 o 20:25

    А потім батьки оплакують придурків той розбився той ще щось менше бухайте за кордоном через таких дибілів і всіх нелублять бо думають що всі такі

    Odpowiedz
  • Лариса Ревко Лариса Ревко pisze:
    15.10.2021 o 20:04

    Нема слів

    Odpowiedz
  • Світлана Холявка Світлана Холявка pisze:
    15.10.2021 o 19:46

    ЩОБИ НЕСТАЛОСЯ ВСЬО УКРАЇНЦІ ВИННІ

    Odpowiedz
  • Роман Гурлів Роман Гурлів pisze:
    15.10.2021 o 19:29

    Щось бляха муха ніхто не бачить що витворяють пшеки з українцями,всі праведні ,псяча кров.

    Odpowiedz
  • Oleksandr Melnyk Oleksandr Melnyk pisze:
    15.10.2021 o 19:25

    Не перший раз помічаю як справно в Польщі виховують українське бидло

    Odpowiedz
  • Milana Kozlovska Milana Kozlovska pisze:
    15.10.2021 o 18:55

    Віталій Василик можливо… я висловила думку в загальному, не виділяючи стать! Кожен має свій приклад і відповідпо співставляє.

    Odpowiedz
  • Александр Дорошев Александр Дорошев pisze:
    15.10.2021 o 18:41

    ля ..нарушение прав Украинцев)

    Odpowiedz
  • Віталій Василик Віталій Василик pisze:
    15.10.2021 o 18:41

    Milana Kozlovska ви праві! А особливо про наших жінок.

    Odpowiedz
  • Андрій Бучко Андрій Бучко pisze:
    15.10.2021 o 18:20

    Бидло – воно кругом бидло, немає значення чи це чужа країна чи своя, це батьківське виховання а точніше його відсутність. ДЕПОРТ !!!

    Odpowiedz
  • Ігор Куцик Ігор Куцик pisze:
    15.10.2021 o 18:16

    Я знаю добре як ведуть себе деякі Україньті у Польщі, я продав таким машину вони напилися поїхали кататися нічним місто розбили в щент добре шо живі залишилися а потім плакали каялися так шо є люди а є людиска

    Odpowiedz
  • Denis Dorofeev Denis Dorofeev pisze:
    15.10.2021 o 17:14

    Конечно BMвеха за 4ку злотых не только масло жрет а ещё и ломаеться на каждом повороте… хоть музыка есть))

    Odpowiedz
  • Ruslan Dovbynchuk Ruslan Dovbynchuk pisze:
    15.10.2021 o 16:57

    Бидло

    Odpowiedz
  • Галина Роговенко Галина Роговенко pisze:
    15.10.2021 o 16:26

    Ідіоти!

    Odpowiedz
  • Светлана Шовкопляс Светлана Шовкопляс pisze:
    15.10.2021 o 16:21

    Треба писати імена.

    Odpowiedz
  • Дана Копачевська Дана Копачевська pisze:
    15.10.2021 o 16:11

    Зайві коментарі…

    Odpowiedz
  • Anatol Artemenko Anatol Artemenko pisze:
    15.10.2021 o 14:37

    Я не бачу нічого страшного!Хлопці випили відпочили заплатять за порушення!Ну поляки були б не поляками якби не стуконули на когось)Почитаєш коментарі так всі праведні ходять до костелу по неділям!А потім тільки й читаєш як оплатити штраф чи як порішати з картою це я про „правильних українців”)

    Odpowiedz
  • Иван Яковец Иван Яковец pisze:
    15.10.2021 o 14:17

    саме цікаве, що нікого з коментаторів, не зацікавив той факт, що хлопці набухалися ( з горя) біля зламаної автівки!
    А не їхали на ній п‘яні! Тож штраф випишуть за порушення правопорядку!!!!

    Odpowiedz
    • Юлия Степаненко Юлия Степаненко pisze:
      15.10.2021 o 14:48

      Иван Яковец Це з їхніх слів, а може вже були випивши? Ніхто цього не знає окрім них….

      Odpowiedz
      • модест pisze:
        15.10.2021 o 19:40

        Дик,і пшецька мусорня цього не знає,чи в гейропі доказів в судв не потрібно?:))

        Odpowiedz
    • Сергий Юрков Сергий Юрков pisze:
      15.10.2021 o 19:43

      Полицию то нецикавить

      Odpowiedz
  • Сергей Васильченко Сергей Васильченко pisze:
    15.10.2021 o 13:34

    Каждый отвечает сам за себя, они розберутся со своими проблемами сами, смотрите за собой, это переходное.

    Odpowiedz
  • Оксана Кошевко-Берездецька Оксана Кошевко-Берездецька pisze:
    15.10.2021 o 13:16

    А потім плачуть що поляки погані,ведіть себе належно і все буде ОК

    Odpowiedz
  • Илья Шилов Илья Шилов pisze:
    15.10.2021 o 13:15

    Ще прийде час що будуть мастити і департрвувати з країни залишатимуть тільки громадян які мають постійне місце роботи і прописку а тих пияків та дураків геть.

    Odpowiedz
  • Орест Копитко Орест Копитко pisze:
    15.10.2021 o 13:10

    Рагуль він і в Африці рагуль. Особливо коли це ще українець……

    Odpowiedz
  • Andrey Andrey Andrey Andrey pisze:
    15.10.2021 o 13:09

    Просто немає слів

    Odpowiedz
  • Міша Порохнавець Міша Порохнавець pisze:
    15.10.2021 o 12:54

    Ето быдло з гор насмотрелся на них дома лох натуральный приежают в Европу сразу все становлятся блатными иза таких дебилов В Европе на нас спотрят как на клоунов.

    Odpowiedz
  • Степан Климко Степан Климко pisze:
    15.10.2021 o 12:47

    А Доротки з ними не було часом?

    Odpowiedz
  • Aleksandr Vakulenko Aleksandr Vakulenko pisze:
    15.10.2021 o 12:14

    Это больные люди ((((Явно с проблемами(

    Odpowiedz
  • Степан Романович Стебник Степан Романович Стебник pisze:
    15.10.2021 o 12:13

    Через таких дебілів, складається думка про всю країну.

    Odpowiedz
  • Olenka Olenka Olenka Olenka pisze:
    15.10.2021 o 12:06

    Потім скиглять ” нас не люблять,нас принижують”….
    Яка поведінка,так поважають і крапка.

    Odpowiedz
    • Леонід Бернацький Леонід Бернацький pisze:
      15.10.2021 o 13:01

      Olenka Olenka нехай там відсидять,а потім ще у нашій тюрязі років. 3 от тоді будуть думати головою .

      Odpowiedz
  • Dapla Pawjyk Dapla Pawjyk pisze:
    15.10.2021 o 11:47

    Наші всюди засвітяться

    Odpowiedz
  • Liudmyla Voitiuk Liudmyla Voitiuk pisze:
    15.10.2021 o 11:23

    Як не срачка, так болячка!!!! Господи та коли ви заспокоїтеся та вгамуєтеся!!!!! Не позорьте націю і гарних вихованих людей!!!!!!!!

    Odpowiedz
    • Евгений Небесный Евгений Небесный pisze:
      15.10.2021 o 11:46

      Liudmyla Voitiuk А про поляків пьяних чому не повідомляють??? Їх теж багато, в автівках їзде.

      Odpowiedz
    • Liudmyla Voitiuk Liudmyla Voitiuk pisze:
      15.10.2021 o 11:51

      Евгений Небесный я згодна, але в своїй країні вони. А тут „понаприїзджали” і позорять всіх адекватних співвітчизників !!!! А поляки дивляться на ” отаких” і потім відношення відповідне до інших!

      Odpowiedz
    • Tetiana Voitko Tetiana Voitko pisze:
      15.10.2021 o 14:03

      Евгений Небесный повідомляють
      Особисто я бачу купу новин

      Odpowiedz
  • Genia Trizna Genia Trizna pisze:
    15.10.2021 o 11:15

    Разбросало дебилов по белу Свету.

    Odpowiedz
  • Sergii Danyliuk Sergii Danyliuk pisze:
    15.10.2021 o 09:42

    Цікаво звідки такі дауни беруться! Чим думали і про що!

    Odpowiedz
    • Oleg Moroz Oleg Moroz pisze:
      15.10.2021 o 10:39

      Sergii Danyliuk там написано откуда с Украины так как и ты

      Odpowiedz
  • Roman Kałyniec Roman Kałyniec pisze:
    15.10.2021 o 09:34

    Думали шо то так само як в селі певно, шансон врубав , пивко і ремонтуєш машину , аяяя хєр вгадали !! Будуть думати тепер перш ніж робити щось

    Odpowiedz
  • Антон Лиссов Антон Лиссов pisze:
    15.10.2021 o 09:31

    И на пару годков за решётку , к хуям’

    Odpowiedz
    • Ihor Sestrov Ihor Sestrov pisze:
      15.10.2021 o 12:54

      Антон Лиссов „за решеку к хуям”будеш своїх відправляти!чи ти прокурор?чи адвокат?…..це смердяче смі,може ти в курсі справи?

      Odpowiedz
    • Tetiana Voitko Tetiana Voitko pisze:
      15.10.2021 o 14:03

      Ihor Sestrov ви випадково не учасник події?)

      Odpowiedz
    • Ihor Sestrov Ihor Sestrov pisze:
      15.10.2021 o 14:08

      Ні пані.

      Odpowiedz
    • Ihor Sestrov Ihor Sestrov pisze:
      15.10.2021 o 14:09

      Tetiana Voitko не той вік)))

      Odpowiedz
  • Alexsander Zhuk Alexsander Zhuk pisze:
    15.10.2021 o 09:28

    Дибилы.

    Odpowiedz
    • Vitos Vitos Vitos Vitos pisze: