inPoland.net.plinPoland.net.pl
  • Новини
    • Польща
      • Нижняя Силезия
      • Вроцлав
      • Варшава
      • Краков
    • Суспільство
    • Події
    • Транспорт
    • Екологія
    • Спорт
    • Кримінал
    • Лайфстайл
  • Робота
    • Опублікувати вакансію
  • Легалізація – карта побиту
  • Каталог послуг та компаній
    • Красота и здоровье
      • Массажные услуги
      • Парикмахерские услуги
      • Салоны красоты
      • Услуги на дому
    • Авто
      • Мойка автомобиля
      • Техническое обслуживание
      • Уроки вождения
    • Техническое обслуживание
    • Салоны красоты
    • Строительство (услуги)
    • Парикмахерские услуги
    • Ремонт одежды
    • Хостелы/Отели
    • Стоматология
    • Языковые школы
    • Рестораны/кафе/пиццерии/суши
  • Блог про Польщу
  • Спецпроекти:
    • Бесплатные консультации по вопросам легализации
    • Банки в Польше: где открыть счет, как получить банковскую карточку, денежные переводы
    • Reklama na portalu – Реклама на портале inPoland.net.pl
    • Примеры документов для иностранцев в Польше
    • Премия портала inPoland«EmAss» ( Emigration Assistant)
    • Страхование в Польше – авто – OC/AC, медстраховка, несчастные случаи – консультации
    • Экскурсия по Вроцлаву
    • Эксперт – вопросы о жизни в Польше, консультации, пребывание в Польше, страховка
O nas
Kontakt
Команда inPoland.net.pl
Про портал
© 2016-2026 InPoland.net.pl. All Rights Reserved.
Зараз читаєш У Вроцлаві українець „вилікував” поляка врізавшись у швидку допомогу, на якій хворого везли до лікарні
Поділитися
Aa
inPoland.net.plinPoland.net.pl
Aa
Пошук
  • Новини
    • Польща
    • Суспільство
    • Події
    • Транспорт
    • Екологія
    • Спорт
    • Кримінал
    • Лайфстайл
  • Робота
    • Опублікувати вакансію
  • Легалізація – карта побиту
  • Каталог послуг та компаній
    • Красота и здоровье
    • Авто
    • Техническое обслуживание
    • Салоны красоты
    • Строительство (услуги)
    • Парикмахерские услуги
    • Ремонт одежды
    • Хостелы/Отели
    • Стоматология
    • Языковые школы
    • Рестораны/кафе/пиццерии/суши
  • Блог про Польщу
  • Спецпроекти:
    • Бесплатные консультации по вопросам легализации
Не маєш акаунта? Ввійти
Слідкувати за нами
© 2016-2026 inPoland net.pl All Rights Reserved.
ГлавноеНовини

У Вроцлаві українець „вилікував” поляка врізавшись у швидку допомогу, на якій хворого везли до лікарні

Stepan
Останнє оновлення 11.07.2021 18:57
Stepan Опубліковано 11.07.2021
Поділитися
1 хв читання
Поділитися

Громадянин України на пасажирському автомобілі зіткнувся зі швидкою допомогою, яка перевозила пацієнта. Ніхто не постраждав, навпаки, пацієнт заявив, що йому більше не потрібна медична допомога і… пішов пішки додому.

Аварія сталася вчора, 10 липня, близько 14:00 на вулиці Вейгеровська, що у Вроцлаві. Пасажирський автомобіль зіткнувся з непривілейованою швидкою допомогою, яка перевозила пацієнта у легкому стані.

За попередніми висновками поліції, винуватцем зіткнення був громадянин України. Він здійснив „Тойотою” поворот ліворуч до стоянки сусідньої клініки з неправильної смуги руху. Цим маневром перегородив дорогу машині швидкої за ним.

На щастя, в результаті інциденту ніхто не постраждав. Навпаки, пацієнт, який перевозився в машині швидкої допомоги заявив, що у нього все добре, і… пішов пішки додому.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб отримувати найкращі новини Польщі.

Зображення: аварія зі швидкою допомогою / Фейсбук Gazeta Wrocławska.

Зверніть увагу на новини по цій темі:

  • З наступного року в Польщі лікарняні видаватимуть не всім: все…
  • На польському кордоні спіймали 2-х українців, які везли крадені авто
  • У Польща розгромили наркосиндикат: до України везли тисячі пігулок…
  • У Польщі п'яний водій переслідував швидку
  • У Польщі 10-річна дівчинка померла просто у школі. Швидку не викликали
  • У Польщі хворий чекав на швидку аж 45 хвилин
  • У Польщі повідомили про причину аварії, у якій постраждали українці
  • Роботодавець у Польщі не може відмовити працівнику у відпустці. У…
Карта побыта в Польше
Теги #Вроцлав, авария, Польша, українець, швидка
Відправити друзям?
Facebook Twitter Telegram Копіювати лінк Друкувати
Поділитися
від Stepan
Журналіст inPoland.net.pl
Попередня стаття Змінилися правила в’їзду до Польщі (оновлено)
Наступна стаття Хочете платити менше подорожуючи залізницею в Польщі? – Вибирайте час
38 коментарів 38 коментарів
  • Anatolij Pyshnyk Anatolij Pyshnyk pisze:
    12.07.2021 o 13:24

    Нехай ще раз попробує ,може він чудотворець

    Odpowiedz
  • Aleksandr Bazan Aleksandr Bazan pisze:
    12.07.2021 o 13:00

    Да тут така медицина що мусиш сам лікуватись…

    Odpowiedz
  • Сергей Цветанский Сергей Цветанский pisze:
    12.07.2021 o 12:42

    Во наши бабахают! Поляк в шоке!!!

    Odpowiedz
  • Люда Марчук Люда Марчук pisze:
    12.07.2021 o 11:44

    Українці вони й в Африці українці

    Odpowiedz
  • Сергей Кожушко Сергей Кожушко pisze:
    12.07.2021 o 11:37

    Мабуть пацієнт з переляку всрався і з етичних причин пішов пішки,одорант дупи запрацював

    Odpowiedz
  • Марія Михалюк Марія Михалюк pisze:
    12.07.2021 o 09:42

    І знову українці в „героях”?!

    Odpowiedz
  • Ольга Переславская Ольга Переславская pisze:
    12.07.2021 o 08:41

    Знай наших.

    Odpowiedz
  • Андрей Дубік Андрей Дубік pisze:
    12.07.2021 o 08:18

    Більше все був запор в больного і він опорожнився

    Odpowiedz
  • Андрій Джумарик Андрій Джумарик pisze:
    12.07.2021 o 07:30

    Да наші нетільки будують а ще й лікувати вміють специ

    Odpowiedz
  • Volodymyr Mazepa Volodymyr Mazepa pisze:
    12.07.2021 o 07:02

    Але статистика свідчить про інше…Що наші водії – аматори витворяють на дорогах Польщі, Чехії це жах…

    Odpowiedz
    • Vita Vitisk Vita Vitisk pisze:
      12.07.2021 o 10:49

      Volodymyr Mazepa бачили б ви, що витворяють поляки. Нашим до їх ще далеко.

      Odpowiedz
    • Volodymyr Mazepa Volodymyr Mazepa pisze:
      12.07.2021 o 11:16

      Vita Vitisk згідний.

      Odpowiedz
    • Володимир Олійник Володимир Олійник pisze:
      12.07.2021 o 11:19

      Volodymyr Mazepa Треба казати „згодний”!..

      Odpowiedz
    • Volodymyr Mazepa Volodymyr Mazepa pisze:
      12.07.2021 o 11:32

      Vita Vitisk А мені краще вживати , згідний…

      Odpowiedz
    • Volodymyr Mazepa Volodymyr Mazepa pisze:
      12.07.2021 o 11:32
      Odpowiedz
  • Олександр Конигін Олександр Конигін pisze:
    12.07.2021 o 04:27

    Українці могутній народ

    Odpowiedz
    • Володимир Олійник Володимир Олійник pisze:
      12.07.2021 o 11:17

      Олександр Конигін …а не тільки дурний))

      Odpowiedz
  • Саша Дидковский Саша Дидковский pisze:
    12.07.2021 o 03:29

    Сила української медицини)

    Odpowiedz
  • Raisa Dubii Raisa Dubii pisze:
    12.07.2021 o 00:56

    Карту сталого побиту в студию

    Odpowiedz
  • Віра Герман Віра Герман pisze:
    11.07.2021 o 20:37

    Та певно з переляку зцілився…думає не доїде живим то вернуся на своїх ногах додому..

    Odpowiedz
  • Діма Калинюк Діма Калинюк pisze:
    11.07.2021 o 20:32

    Ну сміх розбирає настоящий народний цілитель пацієнт хоч подякував чиневспів хоть би заїков нестав

    Odpowiedz
  • Valentina Polovynka Valentina Polovynka pisze:
    11.07.2021 o 19:45

    Скоро той українець отримає карту сталого побиту а пізніше стане поляком ..і так потихеньку поборять статистику з обцекрайовцями

    Odpowiedz
  • Mykhailo Dobyshchak Mykhailo Dobyshchak pisze:
    11.07.2021 o 19:34

    Акція: протарань швидку- спаси пацієнта))

    Odpowiedz
    • Trs Tihiy Trs Tihiy pisze:
      12.07.2021 o 09:59

      Mykhailo Dobyshchak ціхо ціхо))) а то зарас флеш моби полетять)))) вїдь у швидку))))

      Odpowiedz
  • OlekSandr Benz OlekSandr Benz pisze:
    11.07.2021 o 13:55

    Сумно якось,піду,лупану швидку або пожежну,або трамвая,щоб було про що писати писакам

    Odpowiedz
    • inpoland.net.pl - Ukraiński portal w Polsce- новости, афиша, работа Польши inpoland.net.pl - Ukraiński portal w Polsce- новости, афиша, работа Польши pisze:
      11.07.2021 o 23:23

      OlekSandr Benz Повірте, такі бовдури також є, і в Україні, і в Польщі, і будь-де. Іноді новини про таке трапляються. Звичайно не для преси, так з дуру щось вчинять, не зрозуміло навіть навіщо.

      Odpowiedz
  • Natalia Biletska Natalia Biletska pisze:
    11.07.2021 o 11:03

    -мужик, как ты?
    -та б., лучше чем до аварии! (с)

    Odpowiedz
  • OlekSandr Benz OlekSandr Benz pisze:
    11.07.2021 o 10:57

    О це так загловок!
    „Аварія україньця і швидкої”
    Адміни що з вами?Що ви за маячню пишете?
    Тобто згідно загловкові було так:
    „Українець,чуєте українець,так-так саме українець ат же українець біг по зустрічній смузі і так впердолився у швидку,ну як всі україньці,україньці завжди так роблять бо то україньці.Так от українець так впердолився в ту швидку яка не україньська і їхали нею,на диво,не україньці і пацієнт був не українець,але усі б могли бути б україньцями,так от той українець так впердолився в ту не україньску швидку,що той не україньскій пациент подумав ” та я ж не українець,що я тут роблю,тут тепер хай буде українець” встав і пішов.
    От така х@ня малята про „аварію україньця зі швидкою”
    Українець
    Українець
    Українець
    і курва до нескінченності
    Вибачте та муляє від заголовків міняйте свій підхід

    Odpowiedz
    • Marcin Grzybowski Marcin Grzybowski pisze:
      11.07.2021 o 11:13

      OlekSandr Benz Bo w Polsce według dziennikarzy wypadki mają samochody albo obcokrajowcy. Taki kretynizm dziennikarski.

      Odpowiedz
    • OlekSandr Benz OlekSandr Benz pisze:
      11.07.2021 o 11:32

      Розслабтесь це скажете собі на унітазі та в повторюю згідно назві посту ,крім того що як завжди акцентовано на „УКРАЇНЕЦЬ” то ще і відбулось зіткнення між людиною та автівкою.
      То це швидка збила україньця?А потім читаєш,та нє,такі українець керував другою автівкою що трапила у пригоду,а не біг дорогою і дубаснув ту швидку.
      Бестолочи
      Та ще,навідь ,поляки знають що політкорректно писати „іноземець” або ” громадянин України”.
      Ви ж не пишите в себе (чомусь?) полячка

      Odpowiedz
    • Юра Дубиняк Юра Дубиняк pisze:
      11.07.2021 o 12:48

      inpoland.net.pl – Ukraiński portal w Polsce- новости, афиша, работа Польши уже не перший раз бачу ваші репортажі!!! Ні один заголовок не відповідає інформації яка там знаходиться!!!!!!!!! А Олександр Бенз написав правду, написав те, що кожен з тих хто читає ваші публікації хоче вам сказати !!!!! Вибачте, а ви часом не з Ростова??????

      Odpowiedz
    • Юра Дубиняк Юра Дубиняк pisze:
      11.07.2021 o 13:01

      OlekSandr Benz пости цієї шарашкіної кантори ніколи не були для Українців які живуть у Польщі!!! Це були публікації де хоть якоюсь сракою були хтось з України!!! Тіпа такого,, Українець не надав допомогу при страшному зіткненні, а просто стояв обок і зніма на телефон як…..,, І так закінчується заголовок. Відкриваєш пост, а там продовження,, як зіткнулися два ПОЛЬСЬКІ велосипедисти!!!!!!!!!

      Odpowiedz
    • Миша Уськов Миша Уськов pisze:
      11.07.2021 o 13:35

      OlekSandr Benz ты абсолютно прав

      Odpowiedz
    • inpoland.net.pl - Ukraiński portal w Polsce- новости, афиша, работа Польши inpoland.net.pl - Ukraiński portal w Polsce- новости, афиша, работа Польши pisze:
      11.07.2021 o 18:27

      Юра Дубиняк Ні, не з ростова, точно. Бо тоді писали б про аварії з „зайвехромосомними”. А заголовок більш-менш відповідає змісту. Українець на „Тойоті” справді підрізав швидку, незначна аварія. Без постраждалих, на щастя.

      Odpowiedz
    • inpoland.net.pl - Ukraiński portal w Polsce- новости, афиша, работа Польши inpoland.net.pl - Ukraiński portal w Polsce- новости, афиша, работа Польши pisze:
      11.07.2021 o 18:36

      OlekSandr Benz „Громадянин України” – дуже довге словосполучення для заголовку, так само як і уточнення „українець на автомобілі”. Це буде важко читатися, не кожен навіть дочитає заголовок, пошукові системи не помітять і не відобразять, доводиться скорочувати. Це виключно з метою спрощення, скорочення, „технічна проблема”. Новина все одно гарна – ніхто не постраждав у аварії, таке трапляється не часто.

      Odpowiedz
    • Богдан Тимків Богдан Тимків pisze:
      12.07.2021 o 03:57

      OlekSandr Benz а ще муляє, що слово „україньця” написано з м’ягким знаком…

      Odpowiedz
    • Volodymyr Mazepa Volodymyr Mazepa pisze:
      12.07.2021 o 06:56

      OlekSandr Benz Може то і правда може не?

      Odpowiedz
    • Марія Петришин Марія Петришин pisze:
      12.07.2021 o 07:21

      OlekSandr Benz К…….л

      Odpowiedz